امروز : دوشنبه, ۲۰ مرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۹/۰۵ - ۹:۱۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان
فرمانده سپاه بابل:

بسیجیان گوش به فرمان رهبری امروز مدافعان اصلی اقتصاد مقاومتی هستند

فرمانده سپاه بابل گفت: امروز بسیجیان گوش به فرمان رهبری در صف اول دفاع جانانه از اقتصاد داخلی کشور هستند و در واقع مدافع اصلی شعار اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل بسیجیان ایران اسلامی هستند.

۱

به گزارش بابل نوین، به مناسبت هفته بسیج شامگاه پنج‌شنبه یادواره شهدای محله  درزیکتی بابل با حضور جمعی از مسئولان و بسیجیان شهرستان بابل برگزار شد.

در این مراسم که به همت پایگاه مقاومت بسیج شهیدیوسف‌نیا  برگزار شد سرهنگ علی‌اکبر محمدپور فرمانده سپاه بابل اظهار کرد: دفاع مقدس دفاع جانانه مردم ایران از مرزهای کشور بود که با حضور بسیجیان به نقطه اوج خود یعنی خاتمه جنگ رسید.

وی افزود: امروز هم در صحنه‌های مختلف جهاد فرهنگی و اقتصادی شاهد حضور ارزشمند بسیجیان در دفاع از ارزش‌های انقلاب اسللامی هستیم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بابل ادامه داد: باید قدردان ایثارگری‌های خانواده‌های شهدا ،خون شهدا ،جانبازان و آزادگان عزیز باشیم و از آن‌ها درس عزت و پایداری بگیریم.

این مقام مسئول با اشاره به شعار اقتصاد مقاومتی تصریح کرد: امروز بسیجیان گوش به فرمان رهبری در صف اول دفاع جانانه از اقتصاد داخلی کشور هستند و در واقع مدافع اصلی شعار اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل بسیجیان ایران اسلامی هستند.

محمدپور در پایان با تقدیر از زحمات همه تلاش‌گران کشور در جبهه‌های مختلف گفت: از مسئولان و مردم می‌خواهم تا برای شکوفایی و عزت ایران اسلامی در هر سنگری هستند تلاش کنند.

عکاس: یوسف‌نیا

 

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين