امروز : دوشنبه, ۲۰ مرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۹/۰۵ - ۱۲:۴۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

تاریخ سازی مسیح علینژاد درباره‌ی خود!

به گزارش بابل نوین،«حسین درخشان»، فعال فضای مجازی، ادعای «مسیح علینژاد» – ادمین صفحه ی فیسبوکی به نام آزادی یواشکی – که چند روز پیش گفته «من به دلیل مبارزه با حجاب اجباری در سال ۷۵ بازداشت بوده ام» را با ادعای متناقض دیگری در همین باره مقایسه کرد.

به نقل از انصاف نیوز، حسین درخشان در این باره ضمن انتشار تصویری از ادعای اخیر علینژاد با ادعای سابق او، در توییتر نوشت: «یهو با صدای بلند در تگزاس کشف کرده که ۱۳ روز بازداشتش در سال ۷۵ به خاطر پخش جزوه علیه حجاب اجباری بوده. قبلا می گفت بخاطر شعارنویسی علیه رهبر. ۱۳ روز کلا در زندگیش زندان رفته اینجوری کینه‌ای و کاسب شده. شانس آوردیم ۱۳ ماه نبوده… البته روایتی هم هست که میگه مدت بازداشتش حتی کمتر از یک دهم این ۱۳ روز بوده».

3435«محمدرضا»، از کاربران فیسبوک نیز در همین باره نوشته است: «ملت بدانید خانمی به نام مسیح علی نژاد که همین دیروز رسوایی تازه‌اش در مقاله مشترک نوشتن با یک حامی شناخته شده‌ی اسلام ستیز ترامپ رو شده، همین خانم باز همین دیروز رفته است در همایشی به دروغ مدعی شده است که در سال ۷۵ شمسی به جرم مبارزه با حجاب اجباری در ایران بازداشت شده. ملت بدانید ایشان در سال ۷۵ نه به دلیل تبلیغ علیه حجاب اجباری بلکه به دلیل پخش شبنامه‌های هخاهای لس آنجلسی آن زمان توسط همراهش ۱۳ روز در خانه منتظر ماند تا همراه سابقش از بازداشتگاه آزاد شود. ملت این بشر یک فنومن ست، ملت عجب وضعیتی ست خداییش».

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين