امروز : دوشنبه, ۷ مهر , ۱۳۹۹
تاریخ : 2016/11/25 - 14:12 ذخیره فایل ارسال به دوستان

شاهزاده سعودی، روسیه را به حمله نظامی تهدید کرد

«ولید بن طلال» شاهزاده سعودی با انتشار پیامی صوتی دولت روسیه را تهدید کرد که اگر حمله به شهر حلب را متوقف نکند و به پای میز مذاکره بازنگردد، رژیم صهیونیستی و کشورهای عربی را تجهیز مالی و نظامی می کند تا به روسیه حمله کنند.

به گزارش بابل نوین، به نقل از میزان، وب‌سایت «ریل‌استراتژی» در گزارشی نوشت: «ولید بن طلال» از شاهزادگان رژیم سعودی ضمن ادعای اینکه نیروهای ارتش سوریه و روسیه در شهر حلب شهروندان عادی را هدف قرار می دهند به دولت روسیه هشدار داد که اگر ولادمیر پوتین در خصوص اوضاع سوریه به پای میز مذاکره بازنگردد، رژیم صهیونستی و کشورهای عربی را تجهیز مالی و نظامی می‌کند تا به روسیه حمله کنند.

براساس این گزارش این شاهزاده سعودی در پیامی صوتی که روز پنج شنبه منتشر شده ضمن ابراز خوشحالی از تغییر رویکرد کشورهای عربی نسبت به رژیم صهیونستی اضافه کرد: مایه خوشحالی ماست که دولتهای عربی دیگر اسرائیل را دشمن خود نمی دانند و ما باید به اسرائیل همکاری کنیم تا سوریه را از چنگ دیکتاتوری ولادمیر پوتین نجات دهیم.

بنا به گزارش «ریل استراتژی»، مقامات رژیم صهیونستی در ماه آوریل سال جاری ضمن استقبال گرم از «ولید بن طلال» در وزارت امور خارجه این رژیم، تفاهم نامه‌ای را با وی امضا کردند.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين