امروز : دوشنبه, ۱۳ مرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۹/۰۵ - ۱۷:۲۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان
امام جمعه زرگرشهر:

مازندران مدیر با عرضه ندارد/ مازندران محل تفریح و عیش و نوش برخی از مسئولین کشور شده است/این‌قدر ملت را بازیچه خود قرار ندهید

امام جمعه زرگرشهر بابل گفت: مازندران مدیر با عرضه ندارد، مازندران محل تفریح عیش و نوش برخی از مسئولین کشور شده است، حق با شماست وقتی فرمانده قرارگاه اقتصاد مقاومتی در سه ورز تعطیل در بهترین هتل این استان جلسه می‌گیرد او چه از درد و مشکلات این مردم می‌داند.

شیخی

به گزارش بابل نوین، حجت‌الاسلام محسن شیخی عزیزی در خطبه‌های نماز جمعه بخش لاله‌آباد شهرستان بابل اظهار کرد: سالزور تشکیل بسیج مستضعفین آن شجره طیبه و میراث جاویدان امام راحل و عظیم‌شان ماست.

وی با عرض تبریک به مناسبت هفته بسیج افزود: عنوان بسیجی داشتن بسیار زیباست امام راحل همه افتخارش بسیجی بودن است  و رهبر انقلاب هم خود رابسیجی می‌دادند اما دقت در وظایفی که برای بسیج دارد بسیار مهم است.

امام جمعه بخش لاله‌آباد ادامه داد: رهبر فرمودند “بسیجی باید هشیار و بیدار باشد، در وسط میدان باشد” یعنی اینکه بسیجی باید در تمام صحنه‌ها قدرت تجزیه وتحلیل مسائل را داشته باشد، باید بسیجی حواسش را جمع کند مواظب باشد به تعبیر کامل‌تر بسیجی یعنی داشتن بصیرت.

این مقام مسئول تصریح کرد: دقت کنید در کلید واژه‌هایی که مقام معظم رهبری در هنگام برجام دادند که فرمودند” نفوذ را جدی بگیرید” و دیگری کلید واژه “اقتصاد مقاومتی” است .

وی افزود: بسیجی با بصیرت از این دو کلید واژه چه چیزی درک می‌کند؟ مگر نه آنکه یکی از راه‌های نفوذ دشمن اقتصاد است، اگر دشمن از طریق اقتصاد وارد شود به کسی ترحم نمی‌کند و بسیجی باید در میدان باشد و این بصیرت را داشته باشد.

خطیب جمعه زرگرشهر با اشاره به سخنرانی لغو شده یکی از نمایندگان مجلس که این همه جنجال به پا کرد گفت: با توجه به سخنان رئیس جمهور که در فکر حقوق شهروند است سوال ما از جناب ایشان این است که آقای رئیس جمهور فقط این آقای نماینده مردم است؟ مردم مازندران مردم نیستند؟ مردمی که برف زندگی آن‌ها را نابود کرد و بدون وسایل گرمایشی به سر برند آیا شهروند حساب نمی شوند؟ کدام وزیرتان را برای دلجویی از مردم فرستادید و مشکلات مردم برایتان مهم بود؟

حجت الاسلام شیخی ادامه داد: آقای رئیس مجلس درسته شما در مازندران به دنیا نیامدید و زادگاه شما نجف اشرف است اما حداقل به خاطر شادی روح پدر مرحومتان آنگونه که در مجلس به دفاع از یک نماینده برخواستید چند بار به دفاع از مردم مازندران برخواستید؟آیا واقعا شما جای مدرس نشسته اید؟

وی گفت: آقای استاندار شما که مدیر بحران در این استان هستید، شما که می‌دانستید از تابستان با خباثت عربستان باعث شد که ترکمنستان گازش را به ایران ندهد، شما که عنوان دولت تدبیر و امید را یدک می‌کشید چه تدبیری کردید که هفت روستا فقط در بخش ما چند شبانه روز در سوز و سرما بودند.

امام جمعه بخش لاله آباد شهرستان بابل با انتقاد تند از عملکرد مدیر عامل گاز استان اظهار کرد: جناب مدیرعامل شما چه تدبیری کرد ؟ چرا پروژه ترمیم گاز استان از سمنان سال هاست بر زمین مانده؟

وی افزود : بله آقایان حق با شماست، مازندران مدیر با عرضه ندارد، مازندران محل تفریح عیش و نوش برخی از مسئولین کشور شده است، حق با شماست وقتی فرمانده قرارگاه اقتصاد مقاومتی در سه ورز تعطیل در بهترین هتل این استان جلسه می‌گیرد او چه از درد و مشکلات این مردم می‌داند.

شیخی یادآور شد: تا کی باید مردم مازندران در رنج و سختی باشند، مردم ما در بخش جنوبی بابل زندگی‌شان در زیر برف نابود شده است.

وی در پایان گفت: در همین بخش لاله‌آباد بابل افرادی را داریم که هنوز در اثر طوفان گذشته سرپناه ندارند اما شما به فکر یک نفر در مجلس هستید ولی مردم ما برایتان مهم نیستند،شما غیرت و تعصب دارید؟ این‌قدر ملت را بازیچه خود قرار ندهید .و فقط موقع کار خود با مردم کار نداشته باشید.

 

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين