امروز : شنبه, ۵ مهر , ۱۳۹۹
تاریخ : 2016/11/25 - 18:15 ذخیره فایل ارسال به دوستان
فرمانده سپاه بابل:

بیش از ۳۰۰۰ داوطلب آماده برای دفاع از حرم اهل بیت(ع) داریم

فرمانده سپاه بابل از آمادگی بیش از سه هزار رزمنده بسیجی این شهرستان در دفاع از حرم اهل بیت(ع) خبر داد.

%d9%85%d8%ad%d9%85%d8%af%d9%be%d9%88%d8%b1%d9%86%d9%85%d8%a7%d8%b2-%d8%ac%d9%85%d8%b9%d9%87-11

به گزارش بابل نوین، سرهنگ علی‌اکبر محمدپور سخنران پیش از خطبه نماز جمعه این هفته بابل اظهار کرد: بسیجیان آماده جانفشانی در راه حرم اهل بیت(ع) هستند و امروز شاهد هستیم که بیش از ۳۰۰۰ نفر داوطلب و درخواست کننده از بسیجیان بابل برای دفاع از حرم‌های اهل بیت در عراق و سوریه آماده رزم هستند که مطمعنا اگر شرایط فراهم شود تعداد بیشتری حاضرند در مقابل دشمنان اهل بیت مبارزه کنند.
وی افزود: در حال حاضر تعداد داوطلبان برای حضور در قالب مدافعان حرم بیشتر از دوران دفاع مقدس است و این مسئله خود گواهی بر ایستادگی مردم این آب و خاک پای ارزش‌های اسلام است.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بابل ادامه داد: جامعه امروز ما نیازمند روحیه و تفکر بسیجی است و در بین این مشکلات اقتصادی و فرهنگی این روحیه بسیجی نجات بخش کشور است.
این فرمانده ارشد نظامی بابل در تبیین شعار اقتصاد مقاومتی تصریح کرد: هشت میلیارد ریال برای اقتصاد مقاومتی در سطح شهرستان بابل در سال‌های ۹۴ و ۹۵ به بسیجیان تسهیلات داده شده است که خداوند را شاکریم در این عرصه نیز بسیجیان ما توانستند کارها و خدمات ازنده ای را از خود به نمایش بگذارند.

وی با اشاره به ظرفیت‌های نیروی انسانی موجود در بسیج شهرستان بابل گفت: ۲۲۰۰ حلقه صالحین در سطح پایگاه‌های مقاومت بسیج اقشار و محلات وجود دارد که بیش از ۲۰۰ هزار بسیجی این شهرستان را تحت پوشش قرار داده است.

محمدپور ادامه داد: با توجه به تاکیدات مقام عظمای ولایت ۱۵۰ شورای امر به معروف‌و نهی از منکر در محلات و پایگاه‌های بسیج وجود دارد که همچنان به دنبال رونق و شکوفایی این فریضه دینی و نهادینه کردن آن در سطح جامعه هستیم.

وی افزود: بسیجیان در عرصه های سازندگی و عمرانی نیز کاترهای درخور توجهی از خود به نمایش گذاشته اند که می توان به ساخت ۲۰ خانه برای محرومین توسط بسیج سازندگی و ۳۴ سوله ورزشی صالحین اشاره کرد که این نوید را به شهروندان بابلی می‌دهم چهار سوله ورزشی دیگر هم در دست ساخت است تا زیرساخت‌های ورزشی شهرستان بهتر از گذشته شود و جوانان افتخار آفرین ورزشی این دیار از این نعمات استفاده کنند.
فرمانده سپاه بابل در پایان با تاکید بر نگاه ویژه رهبر انقلاب به مباحث فرهنگی گفت: به دنبال مناسب سازی فضای فرهنگی اجتماعی شهرستان بابل ایجاد قرارگاه‌های فرهنگی برای اصلاح ساختارهای اجتماعی به همت بسیجیان در محلات را در دستور کار قرار دادیم.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين