امروز : چهارشنبه, ۲۲ مرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۹/۰۵ - ۲۳:۴۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

معرفی ابزارهای فیلترینگ در فضای مجازی

حضور خارج از حدود طبیعی برخی از گروه های سنی به خصوص کودکان آسیب های جبران ناپذیری را برای این قشر به دنبال دارد اما والدین دغدغه مند می توانند با ابزاری ساده بر نوع فعالیت کودکان خود در این فضا نظارت کنند.

معرفی ابزارهای فیلترینگ در فضای مجازی

به گزارش بابل نوین،غرق شدگی و رهاشدگی بسیاری از کودکان در فضای مجازی شاید در ابتدای ورود ابزارهای هوشمند خیلی به چشم نمی آمد و بسیاری از والدین حتی از این ابزارها برای کاهش بهانه گیری کودکانشان و گونه ای سرگرمی بهره می بردند اما هم اکنون با بروز مشکلات عدیده ای که از مصرف بی رویه و غیر کنترل شده در این فضای بی انضباط نشات می گیرد خانواده ها دغدغه حفاظت از فرزندانشان را در این فضا در سر دارند و به دنبال راهکارهایی اثر گذار و استفاده از ابزارهای نظارت و کنترل هستند.

این گزارش آخرین گزارش از پرونده الفبای حضور در فضای مجازی است، تا اینجا تلاش شده نکات مهم و اثرگذار در افزایش سواد رسانه ای و همچنین مقدمات الفبای حضور در فضای مجازی برای شما بازگو و تشریح شود.

نه تنها پژوهشگران گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان بلکه بسیاری از کارشناسان و صاحب نظران حوزه فضای مجازی بر مطالعه و شناسایی این حوزه و افزایش میزان شناخت تمامی افراد نسبت به آنچه در گستره فضای مجازی می گنجد تاکید دارند و البته روی سخنشان با والدین به دلیل آسیب پذیری بنیان خانواده و کودکان آنلاین بیشتر است.

در این گزارش تلاش خواهیم کرد ابزارهای نظارت  کنترل بر فرزندانتان در فضای مجازی را به شما معرفی کنیم.

در ابتدا به سراع ابزارهای فیلترینگ خانگی خواهیم رفت که استفاده از آنها بسیار آسان خواهد بود./م

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين