امروز : دوشنبه, ۱۳ مرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۹/۰۵ - ۲۳:۴۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

عکس نوشت/ ظاهر متفاوت شماره ۷ نسبت به سایر بازیکنان؛ بختیار سردش نبود

در حالی که سرمای هوای امروز تهران باعث شده بود تماشاگران کمتری نسبت به گذشته به استادیوم بروند اما هافبک آبی‌پوشان با لباس آستین کوتاه در زمین حضور داشت.

به گزارش بابل نوین، بختیار رحمانی، هافبک شماره ۷ استقلال در بازی امروز تیمش مقابل گسترش فولاد، برخلاف سایر بازیکنان حاضر در میدان، در سرمای آزار دهنده استادیوم آزادی با لباس آستین بازی کرد.

سرمای امروز تهران به حدی بود که موجب شد تا برخلاف سایر بازی‌های استقلال، تماشاگران کمتری برای دیدن دیدار شاگردان منصوریان با گسترش فولاد به ورزشگاه آزادی بروند. با این حال، در شرایطی که سرمای ورزشگاه آزادی به قول علیرضا منصوریان در حالت سکون به منفی ۱۰ درجه نیز می‌رسید، بختیار رحمانی، با لباس استین کوتاه در زمین حضور داشت و او برای مقابله با سرمای هوا تنها یک دستکش به دست کرده بود.

نکته جالب توجه دیگر در مورد بختیار رحمانی، اعتراض بخشی از هواداران استقلال به بازی او در انتهای دیدار امروز بود. بختیار که در ابتدای فصل انتقال پر سر و صدای به استقلال داشت و به نظر می‌رسید با حضور او مشکل بازیسازی خط میانی تیم منصوریان برطرف خواهد شد، در چند دیداری که برای تیمش به میدان رفته آنطور که هواداران از او توقع داشتند ظاهر نشده و همین مساله موجب شد تا در پایان بازی امروز، تعدادی از تماشاگران به عملکرد نه چندان مطلوب او اعتراض کنند./م

منبع : نود

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين