امروز : دوشنبه, ۲۵ آذر , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۹/۰۶ - ۰:۰۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

“خانم اسلون”، افشاگر لابیگری موجود در مجلس امریکاست+تصاویر

فیلم سینمایی "خانم اسلون" در ژانر داستانی و هیجان آور جمعه همین هفته، 25 نوامبر 2016 در سینماهای امریکای شمالی اکران عمومی خود را آغاز خواهد نمود.

"خانم اسلون"، افشاگر لابیگری موجود در مجلس امریکاست+تصاویر

 

 

به گزارش بابل نوین، فیلم سینمایی “خانم اسلون” در ژانر داستانی و هیجان آور جمعه همین هفته، ۲۵ نوامبر ۲۰۱۶ در سینماهای امریکای شمالی اکران عمومی خود را آغاز خواهد نمود.

«خانم اسلون» (MISS SLOANE) درام سیاسی جدید هالیوود، داستان لابیگر معروف و جسوری به نام “الیزابت اسلون” با بازی “جسیکا چَستِین” است. او به زیرکی و موفقیت حرفه ای شهرت دارد و برای رسیدن به هدف آماده هر کاری است. اما این بار برای تصویب لایحه کنترل سلاح با صنایع تسلیحاتی آمریکا رو در رو می شود و برای پیروزی باید بهای گزافی بپردازد.

بازیگر ۳۹ ساله درباره انگیزه بازی در این فیلم سیاسی که داستان آن در واشنگتن روی می دهد می گوید: «انگیزه من برای بازی در این فیلم تنها شروع گفتگو و بحث در باره این است که آیا می دانید این نحوه کار در واشنگتن است؟ یا می دانید که اینقدر کمک مالی داده می شود؟ می دانید که اعضای کنگره و سنا زیر منت کسانی هستند که پول مبارزات انتخاباتی آنها را می دهند؟

جسیکا چَستِین می گوید: الیزابت اسلون زنی با آمادگی کامل و یک گام جلوتر، جاه طلب و کمال طلب است ولی نقاط ضعف زیادی دارد. نشان دادن آن با این شخصیت زن در فیلم فوق العاده است.»

در مورد شایستگی فیلم «خانم اسلون» و به ویژه بازی جسیکا چَستِین در رقابتهای اسکار، پیش بینی های مثبتی وجود دارد.

فیلمنامه این درام سیاسی به کارگردانی “جان مدن” را “جاناتان پررا” نگاشته و علاوه بر جسیکا چَستِین، جان لایتگو، گوگو راو، جک لیسی و مارک استرانگ در این فیلم به ایفای نقش می پردازند./م

منبع : میزان

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين