امروز : جمعه, ۱۷ مرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۹/۰۶ - ۰:۰۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان
جام جهانی موی تای2016 کازان-روسیه؛

۳ نقره و ۱۰ برنز دستاورد موی تای در سومین روز

به گزارش بابل نوین، رقابت های جام جهانی موی تای از عصر روز سه شنبه به وقت محلی در ورزشگاه شهر کازان- روسیه با حضور کشور‌های صاحب نام جهان آغاز شد.

 در ادامه این رقابت ها سجاد ستارنژاد در وزن منهای ۵۷ کیلوگرم جوانان که پیش از این در برابر محمت الکیلز ترک به پیروزی رسید و فینالیست شد، در فینال برای تصاحب مدال طلا به مصاف الک بیگن ترک رفت و با پیروزی حریفش به مدال نقره وزنش دست یافت.

آرش دلیخون در وزن منهای ۶۰ کیلوگرم جوانان با برتری بر حریف ازبک در روز نخست به مصاف آیان اورینبای قزاق رفت و به فینال رقابت ها راه یافت، دلیخون برای تصاحب مدال طلا با مارک ولویچ روس به رقابت پرداخت و با باخت به مدال نقره رسید.
سید محمدرضا انصاری نماینده وزن منهای ۷۱ کیلوگرم جوانان در مصاف آندراس سهواکس از کشور کوزوو به پیروزی رسید و فینالیست شد، انصاری برای رسیدن به گردن آویز طلا با چانگلا دیمتری روس مبارزه کرد و در نهایت پس از پیروزی حریف، گردن آویز نقره به نام او ثبت شد.
جمال مدنی در وزن منهای ۵۷ کیلوگرم بزرگسالان در مقابل مخممادجون کوچکورو ازبکستانی پیروز شد و در جمع ۴ نفر برتر رسید، او امروز به مصاف کنستانتین ترسیان ازبک می رود.
مهرداد صیادی در وزن منهای ۵/۶۳کیلوگرم بزرگسالان در مصاف بخزودآمانوول ازبک پیروز شد و به جمع چهار نفر برتر دست یافت، صیادی در سومین روز مسابقات به مصاف پاول واترن روس رفت و با قبول شکست مقابل او به مدال برنز رسید.
کاوه سلیمانی در وزن منهای ۶۷ کیلوگرم بزرگسالان از ایران پس از پیروزی بر حریف ترک خود در روز نخست در مصاف با علی نظری از افغانستان پیروز شد و به جمع ۴نفر برتر وزنش رسید،کاوه در سومین روز کاپ جهانی با سرهی کولیبا اوکراینی در یک مبارزه شانه به شانه به لطف داوران مغلوب حریف شد و به مدال برنز دست یافت.
حسین نصیری در وزن منهای ۵۱ کیلوگرم بزرگسلان که در روز نخست در مصاف با حریف ازبک خود به پیروزی دست یافت بود روز گذشته با اسلانیک زیکرو روس روبرو شد و به برتری بدلیل آسیب دیدگی به توصیه پزشک و مربی از ادامه بازی بازماند و به مدالدبرنز بسنده کرد.
محمد قاعدی نماینده وزن منهای ۷۵ کیلو گرم در مقابل حریف پرتغالی باخت و به مدال برنز رسید.
میکاییل امیری در وزن ۶۷ کیلو گرم جوانان تنها نماینده باقی مانده ایران خواهد بود که شنبه به میدان می رود.
گفتنی است در روز اول این دوره از رقابت ها فاطمه یاوری در وزن منهای۵۱ کیلوگرم طی سه راند مبارزه شانه به شانه در نهایت مغلوب حریف لهستانی خود شد و به مدال برنز این وزن بسنده کرد.
در دومین روز  سعیده غفاری در وزن منهای ۶۰ کیلوگرم که پیش از این از سد حریف اوکراینی گذشته بود به آنبل روسی باخت و به کسب مدال برنز این رویداد بسنده کرد.
امیرحسین اکبری در وزن منهای۵۴ کیلوگرم جوانان در خانه اول جدول با استراحت به مصاف انگیلیویل الکیل از کشور ترکیه رفت و مغلوب حریف ترک شد تا یک مدال برنز دیگر در کارنامه ایران قرار گیرد.
علی محرابی نماینده وزن منهای ۵/۶۳ کیلوگرم جوانان در مصاف با روسلان زایوکان قزاقستانی مغلوب شد و به مدال برنز رسید.
مهدی شمعی در وزن منهای ۸۱ کیلوگرم جوانان در مصاف با ماهاسون توکر از ترکیه مغلوب شد و به مدال برنز این وزن دست یافت./م

منبع : بانک ورزش

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين