امروز : جمعه, ۴ مهر , ۱۳۹۹
تاریخ : 2016/11/26 - 10:38 ذخیره فایل ارسال به دوستان

پیوس: طارمی باید روی زدن ضربات آخر بیشتر دقت کند

مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است که بازیکنان این تیم باید از اتفاقات فصل گذشته درس بگیرند.

به گزارش بابل نوین، فرشاد پیوس با اشاره به توقف پرسپولیس مقابل پیکان گفت: امتیاز از دست دادن برای تیمی که قهرمانی می‌خواهد خوب نیست، هر چند که الان همه تیم‌ها قوی هستند و تیم‌های پرقدرت لیگ هم ممکن است امتیاز از دست بدهند. به نظر من پرسپولیس خوب بازی کرد و موقعیت‌های خوبی هم ایجاد کرد، اما پیکان هم تیم ضعیفی نبود و پا به پای پرسپولیس بازی کرد.

وی ادامه داد: پیکان در این بازی نشان داد که برای مساوی یا تسلیم شدن بازی نمی‌کند و پرسپولیس را در دقایقی از بازی تحت فشار قرار داد. آنها حتی می‌توانستند در دقایق آخر به گل برسند. در مجموع هر دو تیم قدرت خودشان را به هم نشان دادند و نمی‌توان گفت که کدام تیم شایسته پیروزی بوده است.

مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در مورد موقعیت‌هایی که طارمی در این مسابقه از دست داد، اظهار داشت: طارمی مهاجم خوبی است که در پرسپولیس و تیم ملی خوب بازی می‌کند. او خوب هم گل می‌زند، ولی دقت و تمرکز داشتنن برای زدن ضربه آخر بسیار مهم است. طارمی هم باید در زدن ضربات آخر دقت بیشتری کند و بداند که هواداران پرسپولیس از او انتظار زیادی دارند.

پیوس در پایان تصریح کرد: این بازی تمام شد و پرسپولیس باید به فکر مسابقات بعدی باشد تا امتیازهای لازم را کسب کند. این تیم روزهای حساسی را در لیگ برتر و آسیا در پیش دارد. تیم برانکو باید برای لیگ قهرمانان آسیا تقویت شود تا وضعیت بهتری پیدا کند./م

منبع : تسنیم

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين