امروز : جمعه, ۱۷ مرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۹/۰۶ - ۱۱:۱۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

۷۹ هزار کلاس درس فاقد سیستم گرمایشی مناسب/ ۱۰۷هزار کلاس درس ایمن سازی شدند

رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور گفت: 107 هزار کلاس درس با سیستم گرمایشی مناسب استاندارد سازی شده اند و سامانه حرارت مرکزی جایگزین بخاری های گازی شده است.

به گزارش بابل نوین، به نقل از میزان، مرتضی رئیسی معاون عمرانی و رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان اظهار داشت: در سال های گذشته اقدامات زیادی در خصوص مقاوم سازی، نوسازی و حذف مدارس غیراستاندارد در مدارس کشور صورت گرفته است.

وی افزود:از سال ۹۲ تا ۹۴ تعداد ۱۰۷ هزار کلاس با سیستم گرمایشی مناسب استاندارد سازی شدند و سامانه حرارت مرکزی جایگزین بخاری های گازی شد.

رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور در ادامه گفت:در حال حاضر ۷۹ هزار کلاس درس در کشور باقی مانده است که هنوز از استاندارد لازم برخوردار نیستند و با بخاری های گازی گرم می شوند.

رئیسی با بیان اینکه از نیمه دوم سال ۹۵ اقدام به راه اندازی سیستم گرمایشی مناسب در مدارس فاقد استاندرد می کنیم اضافه کرد:محدودیت منابع دولت یکی از دلایلی است که باعث شده است تا الان این تعداد کلاس درس از سیستم گرمایشی مناسب برخوردار نباشند.

وی افزود: تا به امروز دولت مبلغ ۶۳۰ میلیارد تومان برای استاندارد سازی مدارس هزینه کرده است.

رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور بیان کرد:امید وار هستیم با دریافت منابع مالی دیگر بتوانیم برای راحتی دانش آموزان فعالیت های بیشتری را انجام دهیم.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين