امروز : چهارشنبه, ۲۲ مرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۹/۰۶ - ۱۱:۳۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

روشن: پرسپولیس هم به مشکل می‌خورد چون برانکو مربی بزرگی نیست

پیشکسوت استقلال ضمن انتقاد از وضعیت این تیم، تنها راه حل خروج آبی‌ها از شرایط موجود را حمایت از منصوریان عنوان کرد.

به گزارش بابل نوین، حسن روشن در پاسخ به این سوال که نظرش راجع به تساوی استقلال و گسترش فولاد چیست، گفت: چند وقتی است که با خودم عهد کرده‌ام درباره استقلال صحبت نکنم. این‌گونه راحت‌ترم چون اگر حرفی بزنم برخی‌ ناراحت می‌شوند. عده‌ای هم می‌گویند که روشن با همه مخالف است. مردم خودشان متوجه همه چیز هستند و من همین که بتوانم جلوی خودم را بگیرم و چیزی نگویم هنر کرده‌ام.

وی در پاسخ به این سوال که به نظرش استقلال باید چه کند تا از این شرایط خارج شود، عنوان کرد: دو سال پیش قرار بود کمیته فنی‌ای تشکیل شود و من به همراه آقایان جباری، معینی، پورحیدری و کردنوری در آن حاضر باشیم. آن زمان نظر ما بر این بود که مربی خارجی بزرگ در راس کار قرار گیرد و همان زمان ها بود که برانکو به پرسپولیس آمده بود. او ۵-۶ سال در ایران کار کرده بود و شرایط را می‌شناخت. البته پرسپولیس هم دچار مشکل می‌شود چون برانکو هم مربی بزرگی نیست. اگر بزرگ بود که بیکار نبود و بلافاصله به پرسپولیس نمی‌آمد. در کل می‌خواهم بگویم که آن موقع حرف ما را گوش ندادند و همان زمان گفتم اگر منصوریان بیاید می‌سوزد و آن موقع نفت تهران نگذاشت او به استقلال بیاید. استقلال سرمربی بزرگ خارجی می‌خواهد و البته این به این معنا نیست که منصوریان فرد کوچکی است.

پیشکسوت استقلال اضافه کرد: در حال حاضر چاره‌ای جز حمایت از منصوریان وجود ندارد. بازهم دم هواداران استقلال گرم که از او حمایت می‌کنند. الان خدای مربیان خارجی را هم به ایران بیاوریم نمی‌تواند کاری کند و اگر مشکل حل شدنی باشد، تنها خود منصوریان می‌تواند آن را حل کند. به هرحال تیم او جوان است و یک بخشی از مشکلش نبودن کمیته فنی در استقلال است. اگر کمیته فنی در استقلال بود حتما کسی مثل آندو را به استقلال می‌آورد تا وسط زمین را جمع کند. منصوریان باید چند نفر به تیمش اضافه کند و مشکلات را با آنها تقسیم کند تا کار سبک‌تر شود.

روشن در پایان ادامه داد: وقتی ما آکادمی نداریم، مشکلاتمان دو چندان است. یک آکادمی خوب سالی ۵ بازیکن به تیم اصلی می دهد. چرا طالب‌لو علیه استقلال حرف نمی‌زد؟ دلیلش ساده بود. او از جنس استقلال بود ولی برخی بازیکنان می‌دانیم که دلبستگی‌ای به استقلال یا پرسپولیس ندارند و تنها به فکر پولشان هستند. استقلال باید بچه‌های خودش را تربیت کند. در کل با این وضعیت فعلی، باید منصوریان را حمایت کرد و مطمئنم با کمک هواداران و اراداه خودش می‌توان مشکلات را حل کرد هرچند که لازم است او کمی دور و بر تیمش را شلوغ کند و از هم فکری افراد بیشتری بهره ببرد./م

منبع : ایسنا

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين