امروز : دوشنبه, ۷ مهر , ۱۳۹۹
تاریخ : 2016/11/27 - 17:28 ذخیره فایل ارسال به دوستان

«ابد و یک روز» در شبکه نمایش خانگی

فیلم سینمایی «ابد و یک روز» ساخته سعید روستایی در اقدامی عجیب در جلسه فوق‌العاده مجوز نمایش گرفت و در روز سه‌شنبه ۹ آذرماه همزمان با تعطیلات پیش‌رو توزیع می‌شود.

«ابد و یک روز» در شبکه نمایش خانگی

 

 

به گزارش بابل نوین  فیلم سینمایی «ابد و یک روز» بعد از اکران در نوروز ۹۵ تنها فیلمی بود که امکان توزیع در شبکه نمایش خانگی را نیافت آن هم به دلیل وضعیت محمد امامی توزیع آن امکان پذیر نبود زیرا برای توزیع فیلم در شبکه نمایش خانگی موافقت همه مالکان نیاز است و محمد امامی سرمایه گذار بخشی از فیلم را برعهده دارد.

اما در اقدامی جالب در شرایطی که هفته گذشته یکشنبه ۳۰ آبان ماه همزمان با اربعین حسینی تعطیل رسمی بود در جلسه ای فوق العاده احتمالا مجوز نمایش خانگی فیلم ارایه شده است. و موسسه دنیای هنر توزیع این فیلم را برعهده دارد و براساس اعلام مدیرعامل دفتر پخش دنیای هنر معماری این فیلم از روز سه شنبه ۹ آذرماه در سراسر کشور توزیع می شود.

این در شرایطی است که روز سه شنبه ۹ آذر بین تعطیلات است و معمولاً فیلم های شبکه نمایش خانگی را پس از اتمام تعطیلات و در هفته آینده توزیع می شوند، اما با تصمیم شرکت تولیدو توزیع فیلم «ابد و یک روز» در بین تعطیلات ماه صفر توزیع خواهد شد./م

منبع : فارس

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين