امروز : جمعه, ۴ مهر , ۱۳۹۹
تاریخ : 2016/11/28 - 8:58 ذخیره فایل ارسال به دوستان

گازگرفتگی ۲۵ نفر در حسینیه روستای هریکنده بابل+ عکس

بستری شدن جمعی از عزاداران مراسم رحلت پیامبر اکرم(ص) و امام حسن مجتبی (ع) به علت گاز گرفتگی در بیمارستان های بابل خسارت جانی نداشت.

photo_2016-11-28_08-32-22

به گزارش بابل نوین، شامگاه یک شنبه هفتم آذرماه در جریان برگزاری مراسم رحلت پیامبر اکرم(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) در حسینیه روستای هریکنده از توابع شهر بابل ۲۵ نفر با خطر گاز گرفتگی مواجه شدند.

این حادثه که به علت لانه سازی پرنده در لوله بخاری حسینیه بالا محله روستای هریکنده اتفاق افتاد باعث نامطلوب شدن حال روحانی در حال سخنرانی این مراسم در بالای منبر شد که متعاقبا ۱۷ نفر از جمع عزاداران نیز با توجه به بیحالی و دگرگونی اوضاع جسمانی با کمک پرسنل اورزانس و هلال احمر بابل به بیمارستان های آیت‌الله روحانی و شهید بهشتی بابل اعزام شدند .

مسمومیت با گاز CO یکی از خطرناکترین و شایع ترین مسمومیت های سال های اخیر در فصل زمستان است که سالانه جان بسیاری از افراد را گرفته است و این بار در اتفاق ناگوار روستای هریکنده خوشبختانه بجز یک مورد که به بستری شدن در بیمارستان آیت‌الله روحانی بابل منجرب شد حال دیگر مسمومین رو به بهبودی گرائید و از بخش‌های اورژانس دو بیمارستان نام برده شده مرخص شدند.

photo_2016-11-28_08-32-14

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين