امروز : پنج شنبه, ۳ مهر , ۱۳۹۹
تاریخ : 2016/11/28 - 20:03 ذخیره فایل ارسال به دوستان

قیمت انواع مرغ بسته بندی + جدول

هر کیلو مرغ کامل تازه بسته بندی در میادین میوه و تره بار کیلویی 6 هزار 550 تومان به فروش می رسد.

به گزارش بابل نوین،به نقل از  باشگاه خبرنگاران جوان قیمت انواع مرغ بسته بندی در میادین میوه و تره بار تهران به شرح جدول ذیل است:

نام محصول قیمت

(ریال)

مشخصات بسته بندی
مرغ کامل تازه، بسته بندی کیسه ای

(پوشش کیسه نایلونی)

وزن بالاتر از ۱۷۰۰ و حداکثر تا ۲۵۰۰

۶۵۵۰۰ ۱- لاشه مرغ بر اساس وزن آن، سورت و تفکیک گردیده و سپس در کیسه های ته گرد و کاملاً چسبیده به لاشه بسته بندی گردد. ۲- کیسه بسته بندی از مواد نو و مختص مواد غذایی بوده و بخشی از آن فاقد چاپ و رنگ و به صورت شفاف به جهت امکان رویت محصول باشد. ۳- کیسه محتوی لاشه بایستی کاملاً از هوا تخلیه (کیسه نایلونی) و سپس درب بندی و یا کلیپس زده شود. ۴- بسته ها سالم، بدون عیب و پارگی باشند. ۵- بسته ها (کیسه) باید دارای اطلاعات و مشخصات مربوطه شامل: تاریخ تولید و انقضاء، شرایط نگهداری، نام کشتارگاه و کد پروانه بهداشتی بهره برداری باشد. ۶- استفاده از برچسب مجزا جهت درج مشخصات فوق به هیچ عنوان مجاز نمی باشد. ۷- بسته بندی ها فاقد هر گونه خونابه و آب باشد.
مرغ کامل تازه، بسته بندی کیسه ای

(پوشش کیسه نایلونی)

وزن بین ۱۰۰۰ تا ۱۷۰۰ گرم

۶۷۵۰۰ ۱- لاشه مرغ بر اساس وزن آن، سورت و تفکیک گردیده و سپس در کیسه های ته گرد و کاملاً چسبیده به لاشه بسته بندی گردد. ۲- کیسه بسته بندی از مواد نو و مختص مواد غذایی بوده و بخشی از آن فاقد چاپ و رنگ و به صورت شفاف به جهت امکان رویت محصول باشد. ۳- کیسه محتوی لاشه بایستی کاملاً از هوا تخلیه (کیسه نایلونی) و سپس درب بندی و یا کلیپس زده شود. ۴- بسته ها سالم، بدون عیب و پارگی باشند. ۵- بسته ها (کیسه) باید دارای اطلاعات و مشخصات مربوطه شامل: تاریخ تولید و انقضاء، شرایط نگهداری، نام کشتارگاه و کد پروانه بهداشتی بهره برداری باشد. ۶- استفاده از برچسب مجزا جهت درج مشخصات فوق به هیچ عنوان مجاز نمی باشد. ۷- بسته بندی ها فاقد هر گونه خونابه و آب باشد.
مرغ کامل تازه، بسته بندی بشقابی

(سینی، بشقاب یکبار مصرف و روکش فیلم)

۶۶۷۰۰ ۱- بشقاب و استرچ فیلم بایستی با استاندارد سازمان دامپزشکی مطابقت داشته و از مواد نو و مختص مواد غذایی و صرفاً از بشقاب های شفاف استفاده گردد. ۲- اطلاعات و مشخصات برچسب شامل: تاریخ تولید و انقضاء، شرایط نگهداری، نام کشتارگاه و کد پروانه بهداشتی بهره برداری به صورت چاپ شده، بر روی روکش پلاستیکی (استرچ فیلم) هر بسته چسبانیده شود. ۳- بسته بندی ها فاقد هر گونه خونابه و آب باشد. ۴- وزن ظرف، استرچ فیلم و برچسب، حداکثر از ۳۰ گرم نباید بیشتر باشد.
مرغ کامل تازه ، بسته بندی بشقابی

(سینی / بشقاب یکبار مصرف و روکش

استرچ فیلم

 ۶۸۷۰۰  وزن بین ۱۰۰۰ تا ۱۷۰۰ گرم
مرغ کامل تازه پاک شده، بسته بندی بشقابی

مطابق مشخصات درج شده در ستون بسته بندی

(سینی، بشقاب یکبار مصرف و روکش فیلم)

(تخلیه کامل مکانیزه، توسط خط کشتار نوع ۲)

۷۵۹۰۰ علاون بر رعایت مشخصات بسته بندی مندرج در ردیفهای ۱ و ۲، مرغهای بسته بنید شده می بایست فاقد: گردن، نوک بال، شش ها، مقعد، خونابه و آب بوده و محتویات شکم و امعاء و احشاء بطور کامل تخلیه شده باشد.
تخلیه کامل مکانیزه و فاقد شش (سیستم کشتارگاهی خط نوع ۲)
مرغ کامل تازه پاک شده بسته بندی بشقابی مطابق مشخصات درج شده در ستون بسته بندی (سینی/ بشقاب یکبار مصرف و روکش استریچ فیلم) (تخلیه کامل مکانیزه . توسط خط کشتار نوع۲) تولید و کشتار ۳۳ تا ۴۰ روزه. با وزن ۱۲۰۰ تا حداکثر ۱۷۰۰ گرم)  ۷۷۹۰۰  علاوه بر رعایت مشخصات بسته بندی مندرج در ردیف های ۱و ۲ مرغهای بسته بندی شده میباست فاقد: گردن. نوک بال .شش ها .مقعد .خونابه و آب بوده و محتویات شکم و امعا و احشاء بطور کامل تخلیه شده باشد.تخلیه کامل مکانیزه و فاقد شش (سیستم کشتارگاهی خط نوع ۲)

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين