امروز : پنج شنبه, ۱۰ مهر , ۱۳۹۹
تاریخ : 2016/11/29 - 9:05 ذخیره فایل ارسال به دوستان

کارشناس آمریکایی: صهیونیسم بخشی از پلیس قاتل در آمریکاست

«رندی شورت» مفسر و تحلیلگر سیاسی آمریکایی در گفتگو با قدسنا: من واقعا با حکومت بی رحم صهیونیست مخالفم. اسرائیل تهدیدی برای صلح است اما آمریکا تهدید بسیار بزرگتری برای صلح و امنیتی جهانی است.

به گزارش بابل نوین،“رندی شورت” مفسر و تحلیلگر سیاسی آمریکایی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری قدس (قدسنا)، در مورد جنایات صهیونیست ها و شباهت شرایط فلسطینیان و سیاهپوستان آمریکا گفت: همانطور که می دانید من واقعا با حکومت بی رحم صهیونیست مخالف هستم. پوشش خبری بین المللی در مورد شرایط سیاه پوستان آمریکا بسیار کند است و این شرایط در مورد برادارن فلسطینی مان نیز صدق می کند.

وی در ادامه با اشاره به خشونت پلیس آمریکا علیه سیاه پوستان افزود: هر دو طرف شاهد اتفاقات مشابه از دشمنان مشابه هستیم. صهیونیسم بخشی از پلیس قاتل در آمریکا است. باید اشاره کنم که سیاه پوستان آمریکا از دهه ها قبل نیز با صهیونیسم مخالفت می کردند.

این تحلیل گر آمریکایی تاکید کرد: اگرچه رژیم صهیونیستی تهدیدی برای صلح است اما باید به این حقیقت پی برد که آمریکا تهدید بسیار بزرگتری برای صلح و امنیتی جهانی است.

رندی شورت همچنین در پایان با اشاره به تاسیس رژیم صهیونیستی و آوارگی هزاران فلسطینی گفت: “چایم ویزمن” یکی از رهبران صهیونیسم و موسسان اسرائیل، در زمان آواره ساختن فلسطینیان، آنها را ۷۰۰ هزار نفر از سیاه پوستان نامیده بود.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين