امروز : چهارشنبه, ۲ مهر , ۱۳۹۹
تاریخ : 2016/11/29 - 9:45 ذخیره فایل ارسال به دوستان

رژیم صهیونیستی از تلاشهای اردوغان برای مهار اتش سوزی ها تشکر کرد

«روون ریولین» رئیس رژیم صهیونیستی در گفتگو با «اردوغان» ، از وی به خاطر کمک های ترکیه برای مهار آتش سوزی گسترده اخیر تشکر کرد.

به گزارش بابل نوین،به گزارش خبرگزاری قدس (قدسنا)، وبگاه صهیونیستی «اسرائیل نشنال نیوز» نوشت:  «روون ریولین» رئیس رژیم صهیونیستی روز گذشته (یکشنبه) در گفتگو با اردوغان رئیس جمهور ترکیه از وی به خاطر کمک های این کشور برای  مهار آتش سوزی گسترده اخیر تشکر و قدردانی کرد.

ترکیه یکی از چند کشوری بود که هواپیماهای آتش نشان خود را برای کمک به رژیم صهیونیستی ارسال کرده بود تا آتشی که در هفته گذشته سراسر فلسطین اشغالی را در بر گرفته بود  مهار کند. روسیه، آمریکا، قبرس، یونان و ایتالیا نیز در کمک به رژیم صهیونیستی اقداماتی صورت دادند.

رئیس رژیم صهیونیستی در این گفتگو به اردوغان اعلام کرد با خلبانان آتش نشان ترکیه ای که به کمک اسرائیل آمده بودند دیدار کرده است. وی گفت “آنها کار بزرگی انجام داد و ما از تمامی کمک های آنها تشکر می کنیم. من از صمیم  قلب برای تصمیمتان در ارسال کمک در زمان نیاز اسرائیل به مقابله با آتش سوزی قدردانی می کنم.”

وی همچنین در ادامه به روابط ترکیه و اسرائیل پرداخت که اخیرا با امضای توافقنامه ای  از سر گرفته شده است. اردوغان همچنین  گفت  که سفیر ترکیه در فلسطین اشغالی به زودی فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين