امروز : چهارشنبه, ۲۲ مرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۹/۰۹ - ۱۰:۰۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان
فاطمه کیوانی خبر داد

تیم ملی پینگ‌پنگ بانوان به فنلاند می‌رود

فاطمه کیوانی شرایط اردوی ملی‌پوشان پینگ‌پنگ را خوب ارزیابی کرد و خبر از حضور بانوان ملی‌پوش در مسابقات فنلاند داد.

به گزارش بابل نوین، نایب رئیس پینگ پنگ بانوان در گفت و گو با ایسنا، درباره اردوی در حال برگزاری ملی پوشان پینگ پنگ بانوان بیان کرد: مرحله نخست اردو از ۲۴ آبان ماه آغاز شده است و تا ۱۵ آذر ماه که  متصل به رقابت های اپن فنلاند است، ادامه خواهد داشت. در این مرحله از اردو برای اینکه همه بتوانند حضور داشته باشند، هر سه رده سنی را دعوت کرده ایم. البته چند نفر از نوجوانان به دلیل آسیب دیدگی نتوانستند حضور داشته باشند. اردو با ۱۱ نفر به همراه مربیان و کادر فنی در حال برگزاری است.

کیوانی که با حفظ سمت نایب رئیسی، سرمربی تیم ملی پینگ پنگ بانوان نیز است درباره برنامه اعزام ملی پوشان گفت: اگر بودجه یاری دهد قرار است در مسابقات اپن فنلاند شرکت کنیم. شهسواری، صامت و جمالی‌فر بر اساس رنکینگ دسته برتر برای اپن فنلاند انتخاب شده اند. همچنین اگر شرایط مالی مهیا باشد کمپی را در مجارستان برپا خواهیم کرد. سعی بر این است اردو ها را تا زمان اعزام بزرگسالان به رقابت های قهرمانی آسیا که فروردین ماه است ادامه دهیم.

فاطمه کیوانی نایب رئیس پینگ پنگ بانوان

او درباره مربی خارجی بانوان نیز گفت: حضور مربی چینی به صورت آزمایشی است و اگر هر دو طرف راضی باشیم همکاری ادامه دار می شود.

نایب رئیس پینگ پنگ بانوان در پاسخ به این سوال که چرا در تور اتریش که هزینه را فدراسیون پرداخت کرده است بانوان حضور نداشته‌اند؟ گفت: در اپن فنلاند نیز پسر ها اعزام نمی شوند و دختران اعزام می شوند. یک بار تیم پسران و یک بار نیز تیم دختران اعزام می شوند.

تیم ملی پینگ پنگ بانوان سال گذشته توانست از دسته سوم به دسته دوم صعود کند. کیوانی درباره برنامه فدراسیون برای حفظ شرایط بیان کرد: همانطور که می دانید حفظ مقام از کسب مقام سخت‌تر است. تلاش فدراسیون این است با پشتوانه سازی سهمیه را بیشتر کنیم. همانطور که در اردوی حال حاضر نوجوانان و جوانان در کنار بزرگسالان هستند، ان‌شاءالله هدف این است سهمیه ها را در رقابت های آسیایی و جهانی افزایش دهیم و آن چیزی که مد نظر فدراسیون است را به مرحله عمل برسانیم.

سرمربی تیم ملی پینگ پنگ بانوان درباره وضعیت توپ ها در اردو اظهار کرد: در اردو هم از توپ تمرینی استفاده می کنیم و هم از توپ مسابقات. مشکل خاصی از نظر توپ و تجهیزات وجود ندارد.

کیوانی درباره صحبت های وزیر جدید ورزش درباره حمایت از ورزش بانوان گفت: تعداد بالای اعزام ها مد نظر ما است و این می طلبد که وزارت ورزش و جوانان از نظر بودجه حمایت بیشتری کند، حتی کمیته ملی المپیک نیز حمایت بیشتر ی کند چرا که هرچه تعداد اعزام ها بیشتر شود شاهد پیشرفت خواهیم بود. تا به امروز از بانوان حمایت شده است اما اگر حمایت ها بیشتر شود بهتر است.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين