امروز : شنبه, ۵ مهر , ۱۳۹۹
تاریخ : 2016/11/30 - 20:40 ذخیره فایل ارسال به دوستان
کم توجهی مسئولان ؛

از کپرنشینی تا در به دری دانش‌آموزان روستایی در بابل +تصاویر

بارش برف اخیر در بابل موجب شد که دانش‌آموزان کپرنشین روستایی در بابل به مرحله در به دری برسند و ظاهرا مسئولان آموزشی هم حداقل در حال حاضر به داد آنها نمی‌رسند.

به گزارش بابل نوین، به  نقل از بلاغ، تا دیروز مدرسه ما کپری بود، کپری بله؛ به این دلیل که تنها چهار چوبی بود و سقف نه چندان مناسب چوبی به همت نیروهای جهادی زمینه‌ای فراهم شد که دیوارهای مدرسه ما رنگ گچ به خود گرفت تا حدودی از حالت کپری محض خارج شد ولی استقامت کافی نداشت.

تا اینکه برف آمد. همین کپر را هم از ما گرفت. الان بعد از کپرنشینی به دربه دربی رسیدم، به جای اینکه پیشرفت داشته باشیم، اوضاع ما بدتر شد.

برف نعمت الهی بود ولی به دلیل کم توجهی، الان ۲۱ دانش‌آموز روستای اسبو در به در هستند، چند وقت است که مدرسه‌شان تعطیل است، چون جایی برای ادامه درس ندارند.

http://www.bloghnews.com/images/docs/files/000246/nf00246554-2.jpg


در همین ارتباط دهیار روستای اسبو اظهار کرد: برف اخیر همین مدرسه چوبی که بیشتر شبیه کپر بود را از ما گرفت، در حال حاضر دانش‌آموزان این مدرسه بدون سرپناه روز به روز دنبال مکانی برای ادامه پیگیری تدریس هستند.

محمدی خاطرنشان کرد: در حال حاضر برای جلوگیری از تاخیر در آموزش دانش‌آموزان قرار است در حسینه مشغول تحصیل شوند.

http://www.bloghnews.com/images/docs/files/000246/nf00246554-1.jpg


وی افزود: از طریق آموزش و پرورش پیگیری کردیم ولی جواب قانع‌کننده‌ای به ما نداند، در حال حاضر با مشکلات جدی برای ۲۱ دانش‌آموز مدرسه مواجه هستیم.

وی با اعلام اینکه قبل از برف اوضاع مدرسه محل ما چندان مناسب نبود، گفت: با بارش برف و با توجه به اینکه ابتدای زمستان هستیم، دانش‌آموزان این مدرسه به شدت دچار مشکل هستند، انتظار داریم که مسئولان بالادستی نسبت به به‌سازی و یا حداقل به صورت موقت اقدام به انتقال کانکس برای این مدرسه را در برنامه کاری خویش قرار دهند.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين