امروز : چهارشنبه, ۷ مهر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2016/12/01 - 23:32 ذخیره فایل ارسال به دوستان

انتشار کتابی که روایت گر دوستی است

«بنفشه ها هم می خندند» عنوان کتاب تازه انتشار یافته ای است که برای دوستی های نوجوان امروز به نگارش در آمده است.

به گزارش بابل نوین،رفیع افتخار نویسنده در گفتگو با  باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص رمان تازه انتشار یافته اش گفت: کتاب «بنفشه ها هم می خندند» رمانی بسیار عاطفی بوده و روایت گر دوست و دوستی برای نوجوانان است که برای این گروه سنی به نگارش در آمده است.

وی در رابطه با علت انتخاب حوزه نوجوان در نویسندگی تصریح کرد: در گذشته بیشتر برای بزرگسالان می نوشتم اما مدتی است که بیشتر وقت خود را به حوزه نوجوان اختصاص داده ام و علت این انتخاب هم علاقه بسیار زیادی است که به نوجوانان دارم.

افتخار افزود: با توجه به آشنایی که با هر دو حوزه داشته ام می توانم بگویم که هر کدام از دو حوزه نوجوان و بزرگسال سختی های خاص خودش را دارد و این بیشتر از هر چیز بستگی به سوژه انتخابی و پایان بندی کار دارد.

وی در رابطه با ویژگی ها و مولفه های لازم در حوزه کودک و نوجوان اظهار داشت: اولین ویژگی علاقه به این گروه سنی و آشنایی با عواطف آن هاست. در حقیقت این مبنای کار است که می تواند سرمنشاء نوشتن باشد و نکته مهم دیگر شناخت ویژگی های نوجوانان است. ما وقتی برای گروه سنی بزرگسال می نویسیم با گستره بازی مواجه هستیم، در حالی که در حوزه کودک و نوجوان حساسیت هایی وجود دارد  که بایستی در ابتدا آن ها را شناخته و سپس شروع به نوشتن نماییم.

افتخار در پایان خاطرنشان کرد: مجموعه داستان های کوتاه «برسد به دست دوست» و «تو فکر می کنی من خوشبختم؟»، مجموعه داستان های طنز «تعطیلات بامزه یخمک» و رمان «دختری پیش خدا» از جمله آثار نگاشته شده من در حوزه نوجوان است.

شایان ذکر است؛ رمان «بنفشه ها هم می خندند» ۱۳۲ صفحه داشته و قیمت آن ۷هزار و ۸۰۰ تومان است که علاقه‌ مندان می ‌توانند این کتاب را از تمامی فروشگاه‌ های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سراسر کشور خریداری نمایند.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين