امروز : جمعه, ۳ بهمن , ۱۳۹۹
تاریخ : 2014/12/20 - 19:29 ذخیره فایل ارسال به دوستان

با حضور مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی کشور

 

با حضور مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی کشور

شعبه سوم تامین اجتماعی شهرستان بابل افتتاح شد

ساری-ایرنا- شعبه سوم تامین اجتماعی شهرستان بابل عصر روز شنبه با حضور مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی کشور و جمعی از مسوولان استانی و محلی افتتاح شد.

رییس شعبه سه تامین اجتماعی بابل در آیین افتتاح این شعبه ، گفت : در راستای ارائه خدمات مطلوب تر به جامعه هدف و محرومین، سومین شعبه تامین اجتماعی در بابل با مفک شدن از شعبه یک کارش را آغاز کرده است.

‘ حسن فاضلی ‘ افزود : این شعبه از این پس بیمه شدگان مناطق بندپی شرقی و غربی ، جاده قدیم بابل به آمل و بخش گتاب را زیر پوشش قرار می دهد.

وی بیمه شدگان زیر پوشش شعبه سوم را 70 هزار نفر و تعداد کارگاه ها را پنج هزار واحد اعلام کرد.

فاضلی با اظهار این که بیمه شدگان اصلی زیر پوشش شعبه سوم 15 هزار نفرند ، گفت : چهار هزار بیمه شده توافقی از قبیل رانندگان و قالی بافان نیز زیر پوشش این شعبه هستند.

وی افزود : فعالیت شعبه سوم از امروز آغاز شده و بیمه شدگان زیر پوشش از این پس برای انجام امور بیمه ای خود نیازی به مراجعه به شعبه یک ندارند.

حجت الاسلام ‘ علی اکبر ناصری ‘ نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی هم در این آیین از راه اندازی شعبه چهارم تامین اجتماعی شهرستان بابل در ‘ امیرکلا ‘ خبر داد.

وی گفت : یک فرد خیر قطعه زمین تجاری به ارزش 60 میلیارد ریال را در بهترین موقعیت شهر امیرکلا اهدا کرده است که بزودی احداث ساختمان شعبه چهارم تامین اجتماعی و همچنین یک مرکز درمانگاهی برای پوشش مردم شمال بابل در این زمین آغاز می شود.

‘ حسین نیازآذری ‘ دیگر نماینده مردم بابل در مجلس هم در این آیین خواستار احداث بیمارستان تامین اجتماعی در جنوب شهرستان بابل شد.

وی گفت : شهرستان بابل با بیش از 500 هزار نفر جمعیت فاقد بیمارستان مجهز تامین اجتماعی است و احداث چنین مکانی در جنوب شهرستان بابل یک ضرورت است.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين