امروز : چهارشنبه, ۷ مهر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2016/12/02 - 22:36 ذخیره فایل ارسال به دوستان
آقای اجازه برای شما بدون اجازه !!

قابل توجه شهردار بابل؛خودنمایی ها را بسط ندهید!

آنقدر ذهنم پریشان است که نمی دانم از کجا شروع کنم اما می خواهم برای کسی بنویسم که از نظر نگارنده آقای اجازه می باشد زیرا سالها در نظام خدمت کرده و اجازه گرفتن و مجوز صادر کردن را خوب می شناسد .

به گزارش بابل نوین،به  نقل از بلاغ: آنقدر ذهنم پریشان است که نمی دانم از کجا شروع کنم اما می خواهم برای کسی بنویسم که از نظر نگارنده آقای اجازه می باشد زیرا سالها در نظام خدمت کرده و اجازه گرفتن و مجوز صادر کردن را خوب می شناسد .

آقای شهردار بابل
در روزهای پایانی ماه صفر ضمن برگزاری مراسم اربعین سید و سالار شهیدان و امام حسن مجتبی (ع) و همچنین برگزاری مراسم سالگرد شهادت هشتمین اختر تابناک و ولایت امام رضا (ع)که در سالجاری مصادف شده با کشته شدن تنی چند از هموطنان عزیز در انفجار عراق و برخورد قطارها که ایران را در سوگ امامان و هموطنان خود بیش از پیش داغدار نمود ، متاسفانه در سطح شهر ( بی شک با اجازه شهردار ) بنرهای تبریک به عملکرد نابخردانه را میبینیم .

تبریک به عملکرد اداره ورزش و جوانان و تبریک به شخص آقای انصار آری
بنرهای تبریکی که از طرف هیاتهای نوپا و تازه به مسند نشسته از طرف اقای اری برای اقای آری در شهر نصب شده است .
این روسای جدید هیاتها از طرف اقای اری حکم ریاست گرفتند و چند روزی بیش نیست در این مسند نشسته و اکنون بنر تبریک به عملکرد کسی می زنند که ایشان را انتخاب نموده است .
آقای سردار بیژنی این بنرهای تبریک جز خودنمایی و تبلیغات چه مفهوم دیگری دارد ؟

شاید شما نیز معتقد به اینچنین تبلیغات هستید که در این برهه از یک کشور اندوهگین به نصب  چنین بنری مجوز میدهید ؟
بنده منتقد اداره ورزش و جوانان هستم زیرا محبوبترین شهروند این شهرستان و دوست داشتنی ترین آنها امام جمعه عزیز نیز از عملکرد آقای آری انتقاد نموده است .
از آخرین دستاوردهای ناعملکرد آقای رئیس عدم مدیریت ایشان در مراسم  استقبال از  خانم مقدوری و آقای اکبری قهرمانان کیک بوکسینگ در میدان بازی و داوری جهان بود.
آقای بیژنی
از شما که از بدنه ی نظام و با نظام هستید بعید است که سطح شهری سیاه پوش را با نصب بنرهای تبلیغاتی و پوچ به شهرستان خرابه ها بدل کنید .

منبع : مازند اسپرت

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين