امروز : چهارشنبه, ۷ مهر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2016/12/03 - 9:59 ذخیره فایل ارسال به دوستان

گیتا فیلمی مادرانه است

به گزارش بابل نوین،مسعود مددی، کارگردان سینما در خصوص رضایتش از زمان اکران فیلم گیتا، اظهار داشت: به نظر من در شرایط الان که خیلی از دوستان خودم، امکان اکران پیدا نکردند، همین که برای فیلم “گیتا” این فرصت فراهم شده است، راضی هستم و به این فکر نمی کنم که کاش فیلم در زمان دیگری اکران می شد. 

 

این کارگردان ادامه داد: در خصوص فروش فیلم هم فاکتور های متفاوتی وجود دارد و تنها به زمان اکران بر نمی گردد و به همین علت، از زمان اکران فیلم ناراحت نیستم و احساس بدی ندارم.

وی در خصوص فاکتور هایی که “گیتا” برای فروش دارد، گفت: “گیتا” فیلمی خانوادگی است و به لحاظ موضوع و زنده بودن اجرا، فیلمی به روز با فضایی صمیمی محسوب می شود.

 

مددی در پاسخ به این سوال که کدام قشر از اجتماع بیشتر به تماشای گیتا خواهند نشست، گفت: “گیتا” فیلمی مادرانه است و نگاه من به فیلم این است که همه ی اعضای خانواده با آن ارتباط برقرار خواهند کرد و این به پدر، مادر و فرزاندان خانواده قابل تعمیم است.

وی فیلم خود را در یک جمله تبلیغ کرد و گفت: گاهی از سر عشق اشتباهاتی می کنیم که مکافاتش خیلی سنگین است.

 

گفتنی است، فیلم گیتا به کارگردانی مسعود مددی و تهیه کنندگی مجید شیخ انصاری در بخش نگاه نو سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد و توجه بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرد.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: گیتا مادر متین است و به او دلبستگی زیادی دارد، پس از حادثه ای که برای متین پیش می آید، گیتا تلاش می کند تا با این موضوع کنار بیاید، اما با گذر زمان متوجه واقعیت های جدیدی می شود.

بازیگران این اثر سینمایی عبارت اند از: مریلا زارعی،حمیدرضا آذرنگ، بهناز جعفری، سارا بهرامی، نادر فلاح، رامین افشاری.

 

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين