امروز : جمعه, ۲۶ شهریور , ۱۴۰۰
تاریخ : 2016/12/04 - 10:40 ذخیره فایل ارسال به دوستان

گردهمایی هنرمندان معاصر به نیت امر خیر در دهش پور

مجموعه ای با آثاری از بیش از 80 هنرمند به نام در گالری موسسه خیریه بهنام دهش پور پذیرای نیکوکاران و علاقه مندان است.

به گزارش بابل نوین،به نقل از  باشگاه خبرنگاران جوان؛ نگارخانه موسسه خیریه بهنام دهش‌پور که با برگزاری نمایشگاه هایی بخشی عواید حاصل از فروش آثار را صرف دارو و درمان بیماران مبتلا به سرطان می کند؛ این هفته میزبان گردهمایی بزرگ هنرمندان معاصر در عرصه‌های مختلف هنرهای تجسمی شده است.

در این نمایشگاه علاوه بر پیشکسوتان و هنرمندان به نام عرصه تجسمی که از آغاز فعالیت این گالری در کار خیر آن ها همراه بودند، هنرمندان جوان و مستعدی که در این عرصه حضور دارند نیز در این نمایشگاه هستند.

یکی از ویژگی هایی که این نمایشگاه در کنار خیریه بودنش دارد، عرضه آثار برجسته هنری با قیمت‌های پایین و به نقل از مدیر گالری باور نکردنی است.

نفیسه امدادی مدیر نگارخانه خیریه بهنام دهش‌پور در خصوص برگزاری این نمایشگاه عنوان کرده است:  اکنون، شهود عاشقانه بیش از ۸۰ هنرمند را نظاره گریم. نمایی از شکوه هنر که با شبکه‌ای از نشانه‌ها ما را به سمت واقعیتی غیرمادی رهنمون می‌سازند. نشانه‌ها را دنبال می‌کنیم و به ندای دل- که با زبان جهان رابطه مستقیم دارد- گوش سپرده و شکرانه سلامتی و شادابی زمین را به‌جای می‌آوریم. به پاس مهربانی و حمایت بی‌دریغ حامیان و نیکوکاران عزیزمان، و به امید آنکه با خرید سهل و آسان این آثار ارزشمند، یادگاری عظیم از عشقی سترگ را با خود به کلبه پر‌مهرشان برند.

محفل عشق ما، با مشعل فروزان هنر، کماکان گرمابخش وجود عزیز بیماران مبتلا به سرطان خواهد بود.

گفتنی است این نمایشگاه از جمعه ۱۲ آذر افتتاح شده و تا ۲۵ این ماه پذیرای علاقه مندان و بازدیدکنندگان است.

برای بازید از این مجموعه می توانید تا تاریخ مذکور به نشانی خیابان شهید لواسانی(فرمانیه غربی)، روبروی مدرسه بوعلی، خیابان شهید جباریان (فروردین سابق)، کوچه مسجدی، کوچه مرمری، پلاک۱۳مراجعه کنید.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين