امروز : جمعه, ۲۶ شهریور , ۱۴۰۰
تاریخ : 2016/12/05 - 18:43 ذخیره فایل ارسال به دوستان

تهران ۷ درجه سردتر می شود

به گزارش بابل نوین، اداره کل هواشناسی استان تهران از روند کاهشی دمای هوای استان تا پایان هفته جاری خبر داد و اعلام کرد: دمای هوای پایتخت در ۷۲ ساعت آینده ۷ درجه سردتر می شود.

 براساس تحلیل نقشه های پیش یابی، با نفوذ سامانه بارشی در استان تهران از اواخر وقت امروز تا فرداشب شاهد بارش باران، رعد و برق و وزش باد در سطح استان خواهیم بود.
دراین گزارش تصریح شده، عمده بارش ها دراین مدت در ارتفاعات و به صورت برف و باران خواهد بود که از اواخر وقت فردا(سه شنبه) با خروج این سامانه بارشی، وزش باد شدید در برخی از مناطق استان تهران به خصوص بخش های جنوبی و غربی دور از انتظار نخواهد بود.
اداره کل هواشناسی استان تهران، کمینه و بیشینه دمای تهران در روزهای دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه را به ترتیب (۷ و ۱۶)، (۳ و ۱۴) و ( صفر و ۱۲) درجه سانتیگراد پیش بینی کرده است.
دراین گزارش با اشاره به بارش برف و باران در سطح استان تهران به خصوص مناطق کوهستانی و ارتفاعات، توصیه شده که تمهیدات لازم در رابطه با احتمال آبگرفتگی معابر عمومی، اختلال در تردد، لغزندگی و مه آلود بودن جاده ها پیش بینی شود.
براساس گزارش اداره کل هواشناسی استان تهران، ورامین و فیروزکوه با دمای ۱۹ و ۵- درجه سانتیگراد به ترتیب گرمترین و سردترین مناطق استان در ۲۴ ساعت گذشته بودند.
منبع: ایرنا
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين