امروز : چهارشنبه, ۳۰ مهر , ۱۳۹۹
تاریخ : 2016/12/09 - 21:17 ذخیره فایل ارسال به دوستان

سفر موزیکال به دنیای مردگان

کمپانی پیکسار اخیرا اعلام کرده که در سه سال آینده چه پروژه‌هایی را آماده اکران می‌کند.

به گزارش بابل نوین،سه فیلم از چهار فیلم اعلام شده قسمت‌های جدیدی از محصولات قبلی پیکسار هستند: «شگفت‌انگیزان ۲ »، «ماشین‌ها ۳» و «داستان اسباب‌بازی ۴ ». چهارمی اما یک فیلمی جدید به نام «کوکو» که قرار است با حضور گویندگانی از آمریکای لاتین مثل گابریا گارسیا برنال ساخته شود.

کوکو داستان نوجوانی مکزیکی به نام میگوئل است که در خانواده‌ای کفاش زندگی می‌کند. جد میگوئل سال‌ها پیش برای دنبال کردن رویای برای تبدیل شدن به یک موسیقدان خانواده‌اش را رها کرده که سبب شده خانواده‌ی او به موسیقی به مثابه یک نفرین نگاه کنند. میگوئل که آرزوی خوانندگی در سر دارد و مخفیانه به یادگیری موسیقی می‌پردازد، شیفته خواننده فقید مکزیکی ارنستو دلاکروز است. وقتی میگوئل متوجه ارتباطی بین خود و دلاکروز می‌شود و سعی می‌کند به تقلید از او خوانندگی کند، دروازه‌ای به جهان مردگان باز می‌کند که سبب آغاز سفری می‌شود که به کشف تاریخچه خانوادگی و ملاقات با روح دلاکروز می‌انجامد.

این انیمیشن اولین انیمیشن پیکسار است که تمام گویندگان آن از آمریکای لاتین هستند. بسیاری دلیل این حرکت پیکسار را، جذب مخاطب رو به روبه رشد لاتین در ایالات متحده و آمریکای لاتین می‌دانند. این فیلم ۲۲ نوامبر ۲۰۱۷ اکران می‌شود./ز

سینماخبر

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين