امروز : شنبه, ۱۰ آبان , ۱۳۹۹
تاریخ : 2016/12/10 - 10:55 ذخیره فایل ارسال به دوستان

دلیل توقف استیضاح وزیر اقتصاد در مجلس/ توضیحات “طیب‌نیا” نمایندگان خواستار استیضاح را قانع کرد

به گزارش بابل نوین، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات با بیان اینکه نمایندگان از پاسخ های وزیر قانع شدند، خاطر نشان کرد: محور های مختلفی در استیضاح وزیر اقتصاد وجود داشت و مد نظر نمایندگان بود، که آقای طیب نیا پاسخ هریک از سوالات و محورهای مطرح شده در طرح استیضاح را پاسخ دادند که پاسخ های وزیر اقتصاد نمایندگان را نیز قانع کرد.

فرهاد فلاحتی، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی و یکی از امضاء کنندگان طرح استیضاح وزیر اقتصاد در گفت وگو با راه دانا؛ با اشاره عدم اعلام وصول استیضاح وزیر اقتصاد در مجلس گفت: طرح استیضاح وزیر اقتصاد با امضاء جمعی از نمایندگان تقدیم هیات رئیسه و بعد از آن به کمیسیون تخصصی مربوطه ارجاع شده بود تا برای پیگیری موضوع اقدامات لازم از سوی کمیسیون اقتصاد صورت پذیرد.
وی ادامه داد: بعد از ارجاع استیضاح به کمیسیون اقتصاد نمایندگانی که طرح استیضاح آقای طیب نیا را امضا کرده بودند در جلسه ای با حضور وزیر اقتصاد به سوالات انان توسط آقای طیب نیا پاسخ داده شد که در این میان نمایندگانی که از پاسخ های وزیر اقتصاد قانع شدند امضا های خود را پس گرفتند و موضوع استیضاح وزیر در مجلس خاتمه یافت.
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات با بیان اینکه نمایندگان از پاسخ های وزیر قانع شدند، خاطر نشان کرد: محور های مختلفی در استیضاح وزیر اقتصاد وجود داشت و مد نظر نمایندگان بود، که آقای طیب نیا پاسخ هریک از سوالات و محورهای مطرح شده در طرح استیضاح را پاسخ دادند که پاسخ های وزیر اقتصاد نمایندگان را نیز قانع کرد.
 فلاحتی افزود: بنده خود نیز از افرادی بودم که خواهان استیضاح وزیر اقتصاد در مجلس بودم ولی بعد شنیدن پاسخ های وزیر امضاء خود را پس گرفتم و قانع شدم زیرا محورهایی که مد نظر بنده بود و دغدغه نسبت به انها داشتم مد نظر وزیر اقتصاد اقای طیب نیا نیز بوده است./م
منبع : رجا نیوز
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين