امروز : جمعه, ۲۶ شهریور , ۱۴۰۰
تاریخ : 2016/12/10 - 12:38 ذخیره فایل ارسال به دوستان

دست‌نشان: اگر به ترکی استراحت می‌دادند اتفاقی نمی‌افتاد

به گزارش بابل نوین، نادر دست‌نشان در مورد شکست تیمش مقابل سایپا و روند ناکامی‌های صنعت نفت در بازی‌های خانگی گفت: ما تا به اینجا نتایج بدی  نگرفتیم. صنعت نفت هواداران عاشقی دارد که تعداد زیادی از آنها از نتایج راضی هستند و برخی نیز از باخت‌های خانگی ناراحت می‌شوند. ما هم انتظار داریم که در بازی‌های خانگی کیفیت بهتری داشته باشیم، ولی هم در این مسابقه و هم در بازی با ذوب‌آهن برخلاف جریان بازی گل خوردیم.

وی ادامه داد: با اینکه شکست خوردیم، ولی هواداران ما را تشویق کردند، اما وظیفه ما مقابل آنها بسیار سنگین است. در همین بازی هم شش بازیکن اصلی را در اختیار نداشتیم و از طرفی اشتباهات داوری هم به ضررمان تمام شد. من شرایط تیمم را درک می‌کنم و تلاش می‌کنیم وضعیت بهتری پیدا کنیم. من می‌دانم که باید به مردم آبادان جواب بدهم.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در واکنش به بیان این نکته که تیمش با شکست مقابل سایپا، تیم حسین فرکی را از بحران خارج کرد، اظهار داشت: در فوتبال همیشه برد و باخت وجود دارد و این برد مبارک حاج حسین (فرکی) باشد. من باخت را قبول می‌کنم و دنبال توجیه هم نیستم، حرف‌هایی هم که در مورد داوری زدم دلیل بر این نیست که باخت تیم را فقط به داور ربط بدهم و حالا هم می‌گویم که باخت ما ارتباطی به قضاوت ترکی نداشت.

دست نشان در خاتمه تصریح کرد: من در مصاحبه‌هایم گفتم که ترکی در این هفته شرایط خاصی داشت و بحث عدم حضور او در لیست الیت مطرح بود. اگر به ترکی در این هفته قضاوت نمی‌دادند و اگر او استراحت می‌کرد هیچ اتفاق خاصی نمی‌افتاد./م

منبع : تسنم

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين