امروز : یکشنبه, ۴ آبان , ۱۳۹۹
تاریخ : 2016/12/10 - 12:45 ذخیره فایل ارسال به دوستان

حاتمی: رحمتی گفت دیگر با قلعه‌نویی مشکلی ندارم/ خوشحالم شادی گلم شبیه علی دایی شد

مهاجم تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: پیش از آغاز بازی مهدی رحمتی گفت که دیگر با امیرقلعه‌نویی مشکلی ندارد.

به گزارش بابل نوین، فرزاد حاتمی در خصوص دو گلی که به استقلال زد، شادی گل‌هایش، حواشی این دیدار و … صحبت‌ کرد.

* فکر می‌کردی دو گل به استقلال بزنی؟

حقیقتش را بخواهید نه! خواهرزاده‌ام همراه من بود و قبل از بازی گفت دو گل به استقلال می‌زنم، من گفتم چقدر خوش اشتها هستی! واقعا خوشحالم که در این بازی گل زدم و توانستیم در بالای جدول بمانیم.

* پس از گل اولت به سمت امیر قلعه‌نویی رفتی. چه مکالمه‌ای بین شما رد و بدل شد؟

او به من گفت گل دوم را هم می‌زنی. می توانید از تصاویر تلویزیونی لب‌خوانی کنید. قسم می‌خورم او این حرف را زد که من گل دوم را هم می‌توانم بزنم. نیمه اول روی اتفاق گل خوردیم و بین دو نیمه هم‌قسم شدیم که به خاطر محمدرضا اخباری تلاش کنیم بازی را ببریم. خدا را شکر روحیه محمدرضا در نیمه دوم خوب شده بود و دو سه خروج خوب داشت و مانند دروازه‌بانان باتجربه کار کرد. مهدی کیانی هم کار پسندیده‌ای کرد و بازوبند کاپیتانی را به او داد. ما همیشه به خاطر هواداران تلاش می‌کنیم، اما این بازی می‌خواستیم برای اخباری گل خورده را جبران کنیم.

* چرا بعد از گل دوم ۴۰،۵۰ متر دویدی تا مقابل هواداران استقلال خوشحالی کنی؟

به خدا اصلا قصد بی‌احترامی به هواداران استقلال را نداشتم. هدفم این بود که به سمت محمدرضا اخباری بروم و او را نزد هواداران تراکتورسازی ببرم، اما خالد شفیعی وسط راه من را گرفت و روی زمین انداخت. شادی گلم شبیه شادی گل‌های علی دایی بود و زمانی که فیلم بازی را دیدم، از این شادی گل خوشم آمد. هواداران استقلال هم به من حق بدهند که برای هواداران‌مان شادی کنیم. حدود ۲۰ هزار نفر ۶۰۰ کیلومتر راه آمده بودند تا برد تیم‌شان را ببینند. من استقلال را دوست دارم، اما وقتی در تراکتورسازی تبریز باشی، حاضری همه تلاشت را برای خوشحالی هواداران انجام دهی.

 * قبل از بازی، با مهدی رحمتی چه صحبتی می‌کردی؟

ما بیرون از فوتبال همدیگر را زیاد می‌بینیم و شوخی هم می‌کنیم. من بچه جوادیه و او اهل خانی آباد است و به همدیگر تیکه می‌انداختیم! اول بازی به او گفتم که پیش امیرخان نمی‌روی؟ او هم پاسخ داد دیگر مشکلی با هم نداریم، اما بهتر است سمت او نروم.

* استقلال را چطور دیدی؟

استقلال تیم پرمهره‌ای است و جای آنها اینجای جدول نیست. مطمئن باشید استقلال در جدول بالا می‌آید و حرف برای گفتن زیاد دارد. روز گذشته تراکتورسازی قشنگ بازی کرد. نباید از خودگذشتگی محمد ابراهیمی هم بگذریم که پاس گل دوم را او داد. حرکت او قابل ستایش بود.

* تراکتورسازی می‌تواند قهرمان شود؟

این تراکتورسازی روحیه قهرمانی دارد و امیدوارم به یاری خدا یک جام برای مردم آذربایجان بگیریم./م

منبع : تسنیم

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين