امروز : جمعه, ۹ آبان , ۱۳۹۹
تاریخ : 2016/12/11 - 8:47 ذخیره فایل ارسال به دوستان
سینا رازانی:

صمد را برای تضاد‌هایش در «بیست و یک روز» دوست داشتم

سینا رازانی گفت: محمد رضا خردمندان کارگردان فیلم سینمایی «بیست و یک روز» است که به عنوان یک فیلم اولی به ریزه‌کاری‌ها در پرداخت نقش‌ها دقت داشت و حوصله به خرج می‌داد.

به گزارش بابل نوین،سینا رازانی در ارتباط با فعالیت‌های اخیرش در سینما و تئاتر گفت: در حال حاضر که در حوزه سینما در یک فیلم با نام «بیست و یک روز» حضور داشتم که برای حضور در سی و پنج‌امین جشنواره فیلم فجر سینمای ایران ارسال شده است. بازی در یک نمایش هم پیشنهاد شده است که احتمالا تا آخر این هفته حضورم به صورت قطعی مشخص خواهد شد که ضمن قطعی شدن همکاری‌ام با دوستان تمرین‌های مان را باید به سرعت آغاز کنیم اطلاعات بیشتر را هم بعد از قطعی شدن همکاری‌ام می‌توانم بگویم.

بازیگر فیلم سینمایی «نیمه شب اتفاق افتاد» در ارتباط با فیلم سینمایی «بیست و یک روز» اظهار کرد: این فیلم سینمایی که فیلمبرداری‌اش به پایان رسیده است به سختی به اتمام رسید و واقعا تمام گروه تلاش‌های بسیار زیادی کردند تا یک فیلم سینمایی با کیفیت را در ژانر خودش شاهد باشیم.

وی در ادامه افزود: شخصا از فضای فیلم راضی بودم کارگردان اثر محمد رضا خردمندان بود که با حوصله و صبوری فضای مناسبی را به وجود آورده بود. این اولین فیلم سینمایی این کارگردان بود که با حوصله نسبت به بازی بازیگران دقت می‌کرد و صحبت‌های زیادی بین ما در مورد ریزه‌کاری‌‌هایی که باید انجام شود صحبت می‌کردیم.

این بازیگر در ارتباط با کاراکتری که آن را ایفا می‌کرد گفت: امیدوارم اگر برای ما تجربه شیرین و دلچسبی بود برای تماشاگر هم این حس بعد از دیدن فیلم به وجود بیاید. نقش صمد را در فیلم سینمایی «بیست و یک روز» بازی می‌کردم توضیحی زیادی نمی‌توانم در مورد آن بدهم اما چیزی که در صمد وجود داشت و من را درگیر خودش کرد تضاد‌های موجود در صمد بود که من را به خودش علاقه‌مند کرد. صمد با وجود سادگی‌های کودکانه پرخاشگری‌های خاص خودش را هم دارد و دوست آدمی است که از خودش کوچکتر است و قلدر بودن نیز یکی دیگر از ویژگی‌های صمد است. اما واقعا ریزه‌کاری‌هایی در پرداخت نقش وجود داشت کار را شیرین اما سخت می‌کرد./ز

سینماخبر

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين