امروز : جمعه, ۹ آبان , ۱۳۹۹
تاریخ : 2016/12/11 - 16:40 ذخیره فایل ارسال به دوستان
امام جمعه اهل سنت جوانرود:

پیروی از مکتب پیامبر سبب رشد و پیشبرد اهداف اسلام خواهد شد

امام جمعه اهل سنت جوانرود با اشاره به اینکه پیروی از مکتب پیامبر سبب رشد و پیشبرد اهداف اسلام خواهد شد، گفت: امروز تحکیم وحدت میان مسلمانان بیش از پیش احساس می شود، از این رو دشمنان از تحقق این مهم احساس خطر کرده و به تفرقه افکنی در جوامع اسلامی می پردازند.

 

 

به گزارش بابل نوین، ماموستا ملا احمد فخری، امام جمعه شهرستان جوانرود ظهر امروز در جشن بزرگ پیامبر نور و رحمت حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی(ص) که در مسجد جامع جوانرود برگزار شد، ابراز داشت: دوستی، برادری و برابری باید بین مسلمانان نهادینه شود.

امام جمعه اهل سنت شهرستان جوانرود تصریح کرد: دستورات و آموزه های دینی همواره به اتحاد و برادری مسلمانان تأکید می کند زیرا به واسطه اتحاد میان مسلمانان دست شیاطین زمانه از سرزمین های مسلمان نشین کوتاه خواهد شد.

وی در ادامه افزود: دشمنان اسلام با هجمه ها و ابزارهای مختلف درصدد تحقق نقشه های شوم خود علیه مسلمانان هستند و با ایجاد تفرقه و اختلاف میان مسلمانان دشمنی خود را به دین مبین اسلام نشان می دهند.

ماموستا فخری با اشاره به لزوم ایجاد وحدت میان مسلمانان، خاطرنشان کرد: پیروی از اسلام ناب محمدی و اجتناب از درگیری و اختلاف در میان مسلمانان سبب رشد و پیشبرد اهداف اسلام خواهد شد.

این مسؤول اظهار داشت: امروز تحکیم وحدت میان مسلمانان بیش از پیش احساس می شود، از این رو دشمنان از تحقق این مهم احساس خطر کرده و به تفرقه افکنی در جوامع اسلامی می پردازند.

وی تصریح کرد: تمسک به مکتب و آیین رسول اکرم(ص) آثار و برکات فراوانی در جامعه به همراه دارد که یکی از مهمترین آنها تضعیف دشمنان اسلام است.

امام جمعه اهل سنت شهرستان جوانرود در پایان تأکید کرد: خوشبختانه مردم شیعه و اهل سنت استان کرمانشاه با یکدیگر برابر و برادر بوده و به تحکیم وحدت و اخوت میان خویش اهتمام ویژه ای دارند./م

منبع : رسا

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين