امروز : پنج شنبه, ۸ آبان , ۱۳۹۹
تاریخ : 2016/12/11 - 17:03 ذخیره فایل ارسال به دوستان
زاکانی پس از جلسه دادگاه:

چندین برابر فساد بابک زنجانی در دولت یازدهم رخ داده است/ متأسفانه جای شاکی و متشاکی تغییر کرده است

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی گفت: در این دولت چندین برابر خطای بابک زنجانی خطا شده است ولی چون این دولت، دولت محرمانه‌هاست کسی از آن باخبر نمی‌شود.

به گزارش بابل نوین،علیرضا زاکانی نماینده سابق مجلس پس از پایان جلسه دادگان رسیدگی به شکایت دولت، وزارت نفت و سیداحمد موسوی از خود در جمع خبرنگاران گفت: امروز بیش از یک ساعت و نیم لایحه دفاعیه خود را در پاسخ به شکایات مطرح شده به دادگاه ارائه دادم.

وی همچنین در پاسخ به سوالی درباره دلیل شکایت‌های صورت‌گرفته از وی به ویژه از سوی وزارت نفت، گفت:‌امروز چندین برابر آنچه که بابک زنجانی خطا کرده در همین دولت رخ داده است و در برخی موارد تا ۸ دلار در هر بشکه به بعضی افراد تخفیف و پورسانت داده‌اند.
زاکانی ادامه داد: در ابتدای سال ۹۵ جلوی این روند توسط یکی از مقامات عالی‌رتبه نظام گرفته شد، اما چندی پیش خبردار شدم که هنوز به بهانه قراردادهای گذشته این کار انجام می‌شود.
نماینده سابق مجلس گفت: چندین برابر فساد بابک زنجانی در این دولت به‌وقوع پیوسته ولی چون این دولت، دولت محرمانه‌هاست و همه چیز را مخفی می‌کند کسی از آن باخبر نمی‌شود.
وی تشکیل یک حرکت انقلابی در برابر شبکه‌های فساد را تنها راه مقابله با این شبکه‌ها دانست و تأکید کرد: امیدوارم صحبت‌های امروز من در دادگاه منشأ یک تغییر بزرگ شود چون مردم نمی‌نشینند که عده‌ای سرمایه آنها را به یغما ببرند.
زاکانی در پایان تصریح کرد: متأسفانه جای شاکی و متشاکی عوض شده و درشرایطی که ما می‌گوییم باید برخی پول بیت‌المال را برگردانند ولی به ما می‌گویند که برو و شکایت کن./م
منبع : نود
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين