امروز : جمعه, ۹ آبان , ۱۳۹۹
تاریخ : 2016/12/12 - 17:34 ذخیره فایل ارسال به دوستان
نماینده ولی فقیه در ایلام:

انقلاب اسلامی مقدمه ای برای انقلاب جهانی حضرت ولی عصر است

نماینده ولی فقیه در ایلام گفت: باوجود همه تحریم و تهدیدها، امروز شاهد گسترش و صدور پیام انقلاب اسلامی در سرتاسر جهان هستیم و امروز شاهدیم که تمامی جبهه کفر جهانی علیه انقلاب اسلامی متحد شده‌اند اما انقلاب اسلامی در جهان منتشرشده و این‌همه توطئه، فشار، تهدید و تحریم علیه نظام اسلامی تنها به همین دلیل است.

 

 

به گزارش بابل نوین، حجت الاسلام والمسلمین محمدنقی لطفی، نماینده ولی فقیه در استان و امام‌جمعه ایلام، ظهر امروز در مراسم جشن میلاد پیامبر اکرم(ص) و هفته وحدت در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام، اظهار داشت: هماهنگونه که امام راحل فرمودند دانشگاه مبدأ همه تحولات است و در این زمینه دانشجویان نقش مهمی در سطح جامعه دارند.

وی با بیان اینکه دشمنان انقلاب اسلامی در راستای منافع خود همواره برای نسل جوان و باورها و اعتقادات جوانان به‌ویژه دانشجویان در حال توطئه و برنامه‌ریزی هستند، ابراز کرد: یکی از این توطئه‌ها برای نسل جوان شبه افکنی در فضاهای مجازی و شبکه‌های اجتماعی است.

امام‌جمعه ایلام با اشاره به اینکه دانشجویان باید خود را در مقابل این تهاجمات فرهنگی و شبهه افکنی های دشمنان در شبکه‌های مجازی با سلاح ایمان و بصیرت مجهز کنند، گفت: دانشجویان باید آگاهی و اطلاعات خود را در خصوص مبانی انقلاب اسلامی و اینکه انقلاب اسلامی مقدمه‌ای برای انقلاب حضرت ولی‌عصر(عج) است را بالا ببرند و توانمندی‌ها خود را در این زمینه افزایش دهند.

حجت الاسلام والمسلمین لطفی در ادامه با اشاره به‌ضرورت پرداختن دانشجویان به بحث مهدویت در سطح دانشگاه‌ها، یادآور شد: با پیروزی انقلاب اسلامی  ایران، منافع کشورهای غربی و به‌ویژه آمریکا در کشورهای تحت سلطه به خطر افتاد و به همین دلیل از همان آغاز پیروی انقلابی، دشمنی‌های خود را با تهدید و تحریم آغاز کردند و تا به امروز نیز ادامه دارد.

وی بیان کرد: باوجود همه تحریم و تهدیدها، امروز شاهد گسترش و صدور پیام انقلاب اسلامی در سرتاسر جهان هستیم و امروز شاهدیم  که تمامی جبهه کفر جهانی علیه انقلاب اسلامی  متحد شده‌اند اما انقلاب اسلامی در جهان منتشرشده و این‌همه توطئه، فشار، تهدید و تحریم علیه نظام اسلامی تنها به همین دلیل است.

نماینده ولی فقیه در ایلام در ادامه با اشاره به اینکه دشمنان امروز با نیرنگ و از راه‌های مختلف فرهنگی و جنگ نرم و شبکه‌های مجازی و ماهواره‌بر علیه باورها و ارزش‌های انقلاب واردشده‌اند، گفت: برخی در داخل می‌گویند که برجام سایه جنگ را از سر کشور دور کرده است، اما امروز می‌بینیم برجام به هیچ نتیجه‌ای نرسیده و تحریم‌ها علیه ایران نیز تمدیدشده است.

حجت الاسلام والمسلمین لطفی، با بیان اینکه این حرف کاملاً اشتباه است، افزود: اگر آنان می‌توانستند به کشور ایران اسلامی حمله کنند، به‌ طور قطع این کار می‌کردند، و این در حالی است که حتی ژنرال‌های جنگ‌طلب آمریکا، حمله نظامی به ایران کار را احمقانه‌ای می‌دانند.

وی با بیان اینکه همه جنگ‌های نیابتی و راه اندازی شبکه‌های تروریستی در منطقه برای مقابله باقدرت رو به پیشرفت انقلاب اسلامی است، اظهار کرد: اگر آن‌ها می‌توانستند حتی یک وجب از خاک ایران اسلامی را اشغال کنند زودتر این کار را می‌کردند و امروز می‌بینیم که در منطقه هود در گرداب عجیبی گرفتارشده‌اند.

امام‌جمعه ایلام در پایان با اشاره به نقش دانشجویان در آگاهی دادن به جامعه، خاطرنشان کرد: به همت دانشجویان و دانشمندان جوان کشور، ایران اسلامی توانست به بالاترین فناوری‌های هسته‌ای دست پیدا کند که امروز باید به‌وسیله جوانان دانشگاهی و دانشجویی از این سرمایه مهم حفظ و حراست و ادامه یابد./م

منبع : رسا

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين