امروز : چهارشنبه, ۳۰ مهر , ۱۳۹۹
تاریخ : 2016/12/13 - 11:16 ذخیره فایل ارسال به دوستان

شبکه دو برای ناصر حجازی تولد می‌گیرد

حسن روشن و بهتاش فریبا در سالروز میلاد ناصر حجازی مهمان برنامه «باصبح» می شوند.

به گزارش بابل نوین،به نقل از  باشگاه خبرنگاران جوان؛ سهیل سلیمانی تهیه کننده برنامه صبحگاهی شبکه دو مهمانان برنامه فردای «با صبح» را معرفی کرد و گفت: حسن روشن و بهتاش فریبا دو تن از پیشکسوتان فوتبال ایران و تیم استقلال در سالروز تولد مرحوم ناصر حجازی مهمان برنامه خواهند بود.

تهیه کننده «باصبح» افزود: از آنجا که این دو پیشکسوت ورزشی از دوستان و هم تیمی های ناصر حجازی بوده اند، قصد داریم در کنار آنها خاطرات آن روزهایشان را مرور کرده و در کنار مردم و به یاد ناصرخان حجازی خاطره بازی کنیم.

برنامه «با صبح» کاری است از گروه امور اجتماعی شبکه دو به تهیه کنندگی سهیل سلیمانی که از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۶:۳۰ تا ۸ صبح از شبکه دو سیما پخش می شود.

طنین آواز ایرانی در استودیوی «باصبح»

گفتنی است؛ در سومین روز از برنامه «باصبح» محمد معتمدی خواننده موسیقی ایرانی مهمان برنامه بود که گفت و گوی او با عبد اله روا بسیار جالب و دیدنی شد.

رشته های هنری خواهر و برادرند

در ابتدای برنامه روا از رشته تحصیلی معتمدی پرسید و او در جواب گفت: تحصیل در رشته کارگردانی دید من را نسبت به محیط پیرامونم باز کرد. بعضی موارد در زندگی به انتخاب خود آدمی نیست بلکه برایت مقدر می شوند. رشته های هنری خواهر و برادر یکدیگرند. هنرمند می بایست به سمت جلو حرکت کند و هدایتگر جامعه خود باشد؛ چرا که این مورد، رسالت هنرمند است.

زندگی سالم سازگار با طبیعت

خواننده فیلم سینمایی «سیانور» در ادامه صحبت هایش بیان کرد: خوب است کوچه پس کوچه های شهرمان مانند رنگ دکور این برنامه سبز و پر از انرژی باشد. ما باید هنر لذت بردن از زندگی را ولو با یک فنجان چای داشته باشیم. زندگی سالم با طبیعت سازگار است.

موسیقی بد یا خوب نداریم

معتمدی معتقد بود که ما موسیقی مناسب داریم نه خوب یا بد و ادامه داد: من صدای خود را خیلی گوش نمی کنم و بیشتر وقتم را به سکوت اختصاص می دهم. در واقع ۷۰ درصد به موسیقی بی کلام و ۳۰ درصد سراغ موسیقی ملل می روم تا از سبک ها و فرهنگ های مختلف در کارهای خود الهام بگیرم.

عاشق بازار تجریشم

محمد معتمدی از علاقه زیاد خود به بازار تجریش و تهران گفت و دلیل آن را باز شدن درهای امید به روی زندگی و نوید روز تازه بیان کرد.

از بچگی پرسپولیسی بودم

خواننده قطعه «کویر» در بخش دیگری از گفتگو عنوان کرد: رابطه بسیار خوبی با ورزش دارم؛ از کودکی طرفدار تیم پرسپولیس بودم اما دوستان استقلالی خوبی دارم؛ از بین تیم های خارجی نیز به تیم بارسلونا علاقه مندم.

درخواست معتمدی از مدیران رسانه ملی

در بخش پایانی برنامه، معتمدی به در خواست عبداله روا دوبیت از حافظ را به صورت زنده اجرا کرد و بعد از اتمام آواز روا از او درخواست کرد تا قطعه ای را مختص به صبح و برنامه «باصبح» تهیه کند که معتمدی پذیرفت و اظهار کرد: قول می دهم قطعه ای کوتاه مختص برنامه را ساخته و تقدیم شما کنم اما درخواستی از مدیران دارم تا عزمی را پشتوانه موسیقی سنتی مان قرار بدهند. اگر مردم ما موسیقی ایرانی گوش کنند، اندیشه ای ایرانی خواهند داشت.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين