امروز : سه شنبه, ۶ مهر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2016/12/13 - 18:09 ذخیره فایل ارسال به دوستان

شأن فیلمساز را نادیده نمی‌گیرم

شأن فیلمساز را نادیده نمی‌گیرم

به گزارش بابل نوین،شهرام دهقانی تدوینگر سینما با رد شایعات مبنی بر تدوین فیلم «قاتل اهلی» بدون نظارت و اجازه مسعود  کیمیایی، تأکید کرد  هیچگاه شأن فیلمساز را در کارهایش نادیده نگرفته است.

تدوینگر سرشناس سینمای ایران اظهار داشت: «اینکه گفته می شود با کنار رفتن مسعود  کیمیایی از پروژه «قاتل اهلی» و تعطیلی آن، من تدوین را بدون حضور او ادامه دادهام، کذب محض است. فیلم تا همان روزهای فیلمبرداری با حضور کیمیایی راف کات اولیه شد و بعد از تعطیلی پروژه، پروسه تدوین هم متوقف شد .

وی ادامه داد:من همیشه در طول دوران کارم نه تنها در این پروژه که د ر تمام فیلمها به قرارد اد حرفه ای با تهیه کننده و به موازات آن کارگردان پایبند  بوده ام و این روال طبیعی تولید در سینماست. ضمن اینکه شأن کارگرد ان هم د ر فیلم حفظ می شود .

دهقانی اظهار داشت: من تا به حال بر خلاف این عرف حرفه ای و اخلاقی عمل نکردهام و بعید  می دانم دیگران هم از این مسئله تبعیت نکنند.

وی د ر پاسخ به اینکه د ومین همکاری اش با کیمیایی پس از فیلم «ضیافت» بعد  از د و دهه در «قاتل اهلی» را چطور ارزیابی می کند، افزود: «فعلاً ترجیح می دهم درباره این فیلم چه مثبت و چه منفی اظهار نظر نکنم و امید وارم سو تفاهم ایجاد  شده بین آقایان تهیه کننده و کارگرد ان هر چه سریعتر حل شود  تا این فیلم سرانجام خوبی پید ا کند.

منبع:سینما خبر

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين