امروز : چهارشنبه, ۷ آبان , ۱۳۹۹
تاریخ : 2016/12/17 - 10:25 ذخیره فایل ارسال به دوستان

وحدت حوزه و دانشگاه یعنی وحدت در هدف/ عکس نوشت

حضرت آیت الله خامنه ای(دامت برکاته فرمودند: وحدت حوزه و دانشگاه یعنی وحدت در هدف، و هدف این است که همه به سمت ایجاد یک جامعه اسلامی پیشرفته مستقل، جامعه امام، جامعه پیشاهنگ، جامعه الگو حرکت نمایند.

 

به گزارش بابل نوین، امروز ۲۷  آذرماه سالروز شهادت شهید دکتر مفتح در تقویم ایرانیان به عنوان روز وحدت حوزه و دانشگاه نام گذاری شده است.

مقام معظم رهبری در دیدار با جمع کثیری از طلاب و دانشجویان به مناسبت روز وحدت حوزه و دانشگاه در تاریخ ۲۸ آذرماه سال ۶۹ رهنمودهایی به این دو قشر داشتند که از نظر می گذرانیم:

“طلّاب جوان و عزیز و زحمتکش و قانع و مومن در حوزه‌های علمیه و نیز دانشجویان عزیز، این جوانان، این فرزندان و این جگرگوشه‌های ملت، این بهترین و پاکترین عناصر جامعه ما در دانشگاهها؛ باید در خط اسلام و در جهت عظمت کشور و بلند کردن پرچم اسلام و بیدار کردن ملتهای عالم و روح بخشیدن به این دنیای مرده بوسیله دستهای استکباری، درس بخوانند و کار و تلاش کنند تا مطمئن شوند که فردای ایران اسلامی، به مراتب از امروز بهتر خواهد بود. این هدف شماست. این هدف وحدت حوزه و دانشگاه است.وحدت حوزه و دانشگاه یعنی وحدت در هدف، و هدف این است که همه به سمت ایجاد یک جامعه اسلامی پیشرفته مستقل، جامعه امام، جامعه پیشاهنگ، جامعه الگو حرکت نمایند.”

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين