امروز : چهارشنبه, ۳۰ مهر , ۱۳۹۹
تاریخ : 2016/12/17 - 11:16 ذخیره فایل ارسال به دوستان

بصیرت: می‌توانیم استقلال را شکست بدهیم

مربی تیم فوتبال سپاهان تأکید کرد که بازیکنان این تیم با استفاده از قدرت جوانی‌شان در هر بازی بالای ۱۲ کیلومتر می‌دوند.

به گزارش بابل نوین، مجید بصیرت در خصوص پیروزی سپاهان مقابل تراکتورسازی و رقم زدن نخستین شکست این تیم تبریزی در لیگ شانزدهم اظهار داشت: جدا از نتیجه، هم ما و هم تراکتورسازی فوتبال بازی کردیم. همیشه تیم‌هایی که مقابل ما فوتبال بازی می‌کنند، بازی‌ها جذاب می‌شود. به نظرم از این بازی همه لذت بردند و این اتفاق فارغ از نتیجه است.

وی ادامه داد: بچه‌های ما در این هفته‌ها حسابی به خود باوری رسیده‌اند و در زمین به خوبی یکدیگر را پیدا می‌کنند. ما در دو بازی اخیرمان خوب به پیروزی رسیدیم و در بازی با گسترش فولاد هم خوب بودیم، اما با دو غایب در خط دفاعی شکست خوردیم. در غیر این صورت در بازی با گسترش فولاد هم می‌توانستیم امتیاز بگیریم. خوشبختانه بازیکنان ما رفته رفته بهتر شدند و در بازی با صبا شاداب و سرحال بازی کردند. در بازی با تراکتورسازی هم هر کدام بالای ۱۲ کیلومتر دویدند و این نشان از جوانی تیم است. جوان بودن تیم باعث شده استاندارد دویدن را در همه بازی‌ها رعایت کنیم.

مربی تیم فوتبال سپاهان درباره اینکه قلعه‌نویی پس از شکست اعلام کرد ویسی بهتر از او بوده است، گفت: قلعه‌نویی به واقع در این بازی مردانگی کردند. کاری به این صحبت‌ها ندارم، اما او حتی از ما حمایت کرد و پس از بازی به تعدادی از هواداران که از ناراحتی به سمت ما برف می‌زدند، تذکر داد.

بصیرت درباره اینکه تیمش اولین شکست فصل تراکتورسازی را رقم زد، اظهار داشت: فوتبال همین است و یک موقع توپ‌ها گل می‌شود و یک موقع نمی‌شود. ما خیلی زمان‌ها موقعیت داشتیم و گل نمی‌کردیم، اما در بازی با تراکتورسازی از موقعیت‌ها استفاده کردیم و برنده شدیم.

وی در خصوص دو دیدار آینده سپاهان مقابل سایپا و استقلال در جام حذفی و بازی پایانی نیم فصل اول خاطرنشان کرد: بازی با جام حذفی اهمیت زیادی برای ما دارد و بازی با استقلال هم خیلی مهم است. استقلال شرایط خوبی دارد و چون با آنها هم امتیاز هستیم، بازی‌مان حساس‌تر می‌شود. به امید خدا و با توانی که بچه‌ها می‌گذارند، در این بازی برنده می‌شویم./م

منبع : تسنیم

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين