امروز : شنبه, ۱۰ آبان , ۱۳۹۹
تاریخ : 2016/12/17 - 16:19 ذخیره فایل ارسال به دوستان

فتح‌الله‌زاده: مگر می‌شود که مجیدی نخواهد مرا ببیند؟

به گزارش بابل نوین، علی فتح‌الله‌زاده، درباره حضورش در ورزشگاه نیوکمپ بارسلونا اظهار داشت: روز گذشته فرصتی پیش آمد تا بتوانم از این ورزشگاه بازدید کرده و نُت‌برداری کنم. علاوه بر ورزشگاه، موزه‌هایی وجود دارند که چیزهای جالبی را نشان می‌دهد. وقتی وارد ورزشگاه نیوکمپ شدم، پیش خودم گفتم چرا استقلال و پرسپولیس نباید چنین امکاناتی در ایران داشته باشند. ورزشگاه آزادی ما می‌تواند برای خودش نیوکمپی باشد.

وی در مورد اینکه نتوانسته لیونل مسی را از نزدیک ببیند، گفت: متأسفانه زمانی که به اسپانیا رفتم، مسی همراه بارسلونا به قطر رفته بود. البته مسی را از نزدیک دیده‌ام و مشکلی نیست!

مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال در خصوص اینکه بحثی مطرح شده که فرهاد مجیدی نخواسته او را در اسپانیا ببیند، تصریح کرد: قرار نبود او را ببینم. برخی از دوستان کم‌لطفی کرده و حرف‌هایی را مطرح کرده‌اند. وقتی به اسپانیا رسیدم، گفتم اگر مجیدی در اسپانیا باشد، او را می‌بینم، اما مجیدی در فرانسه به سر می‌برد. مگر می‌شود که فرهاد نخواهد من را ببیند؟ من مدیر او بوده‌ام و اگر با او تماس بگیرم که فلان جا بیاید، این کار را انجام می‌دهد.

فتح‌الله‌زاده خاطرنشان کرد: اروپایی‌ها هر روز پیشرفت می‌کنند، اما در ایران هنوز درگیر مسائل دیگری هستیم. به عنوان مثال، شایعه کرده‌اند که مجیدی نخواسته من را ببیند. هر کجا که باشم، به مجیدی بگویم، پیش من خواهد آمد. اگر هم این حرف صحت داشته باشد، نباید به آن بپردازند./م

منبع : تسنیم

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين