امروز : جمعه, ۲۶ شهریور , ۱۴۰۰
تاریخ : 2016/12/17 - 17:09 ذخیره فایل ارسال به دوستان

حاجیلو: برای اولین مرتبه فرکی علیه یک بازیکن حرف زد

سرپرست تیم فوتبال سایپا گفت: برای اولین مرتبه بود که دیدم حسین فرکی علیه یک بازیکن مصاحبه کرده است.

به گزارش بابل نوین، اصغر حاجیلو ، در مورد شکست مقابل پیکان گفت: در این بازی بازیکنان یک لحظه غفلت کردند و منشا گلزنی کرد. او مهاجم بسیار سرعتی است. وقتی تیم برنده می‌شود معایب تیم به فراموشی سپرده می‌شود اما آن ایرادها همچنان در تیم هست و این نکته‌ای است که خود فرکی هم در موردش صحبت کرد. به هر حال ما خودمان را برای بازی سخت روز سه‌شنبه در جام حذفی آماده می‌کنیم.

وی در مورد انتقاد فرکی از مسعود حسن‌زاده در نشست خبری بعد از بازی با پیکان گفت: واقعیت این است که فرکی همیشه از بازیکنان حمایت کرده و شاید برای اولین مرتبه است که این مربی علیه بازیکنی حرف می‌زند. به هر حال فشار روی سرمربی تیم زیاد است و همه او را مسئول فنی تیم می‌دانند. شاید اگر فرصت‌های گلزنی که سایپا از دست داد را گل می‌کردیم اکنون وضعیت تیم به گونه‌ای دیگر بود. فرکی خودش خواهان حضور حسن‌زاده در سایپا بود و دو باشگاه ماشین‌سازی و تراکتورسازی نیز خواهان این بازیکن بودند که در نهایت او را جذب کردیم ولی حسن‌زاده انتظارات را در سایپا برآورده نکرد و آن مهاجم کوبنده تیم ذوب آهن نبود.

سرپرست سایپا درمورد بدشانسی این تیم در جام حذفی و میهمان شدن در تمامی قرعه‌کشی‌ها گفت: تقصیر فربد بقایی مدیر رسانه‌ای تیم است که همیشه میهمان می‌شویم البته دستش هم خوب است. زیرا در مسجد سلیمان هم پیروز شدیم و صعود کردیم. امیدوارم در اصفهان هم پیروز شویم. حاضریم در همه مسابقات میهمان شویم اما به پیروزی برسیم./م

منبع : فارس

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين