امروز : شنبه, ۱۰ آبان , ۱۳۹۹
تاریخ : 2016/12/18 - 22:25 ذخیره فایل ارسال به دوستان

درگیری‌های شدید در بیمارستان «السلام» موصل

به گزارش بابل نوین، نیروهای عراقی در نزدیکی بیمارستان السلام موصل و چندین محله این شهر، وارد درگیری‌های شدیدی با تروریست‌های داعش شده‌اند.

 منابع عراقی ار وقوع درگیری‌های شدید و پیشروی نیروهای عراقی در چندین محله شهر موصل از جمله در نزدیکی بیمارستان اسلام خبر می‌دهند.
بنا به این گزارش، درگیری‌های شدید در شصت و یکمین روز آغاز عملیات از صبح امروز در نزدیکی منطقه المزارع و الوحده در جنوب شرق موصل در گرفته و نیروهای عراقی از طریق محله «سومر» شروع به پیشروی کرده‌اند.
درگیری‌ها در نزدیکی بیمارستان «السلام» نیز سنگین گزارش شده است و نیروهای عراقی تلاش دارند با تسلط به این بیمارستان محله‌های المیثاق، الانتصار و الشیماء را به محاصره در آورند.
نکته مهم‌تر درباره بیمارستان السلام این است که این بیمارستان مشرف به رود دجله است و نیروهای عراقی با تسلط بر آن می‌توانند تحرکات داعش از طریق این رود را در نظر بگیرند.
منابع عراقی همچنین گفته‌اند که تسلط بر بیمارستان السلام مقدمه‌ای برای تسلط بر محله الوحده و بعد از آن رسیدن به محله‌های الصناعی و الاخاء است.
نیروهای عراقی در طول روزهای گذشته توانسته‌اند محور جنوب شرقی موصل را تماما از شهر جدا کنند و در محور شرقی نیز در محله‌های التأمیم و النور، درگیری‌ها به صورت تعقیب و گریز ادامه دارد.
منبع:فارس
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين