امروز : پنج شنبه, ۸ آبان , ۱۳۹۹
تاریخ : 2016/12/19 - 20:07 ذخیره فایل ارسال به دوستان
کولیوند مطرح کرد؛

ارائه خدمات مطلوبتر در اورژانس بیمارستانی با بهبود امکانات و اصلاح ساختار فیزیکی بخش ها

سرپرست اورژانس کشور گفت: خدمات در اورژانس بیمارستانی با بهبود امکانات و اصلاح ساختار فیزیکی بخش ها مطلوبتر می شود.

به گزارش بابل نوین، به نقل از  باشگاه خبرنگاران جوان؛ دکتر پیرحسین کولیوند سرپرست اورژانس کشور در دومین روز از کنگره تخصصی ساخت بیمارستان و مدیریت منابع و تجهیزات، پانل اختصاصی طراحی و مدیریت اورژانس های بیمارستانی،اظهار داشت: در هر جایگاهی که باشیم باید همراه با مدرن شدن تجهیزات خدمات مطلوبتری به مردم و بیماران ارائه دهیم.

وی با بیان اینکه چالش های مختلفی در بخش های اورژانس بیمارستانی وجود دارد، افزود: باید تلاش شود که شاخص های کیفی و اثرگذار این بخش ها تقویت شود.
سرپرست اورژانس کشور عنوان کرد: برنامه ریزی نیروی انسانی، بهبود امکانات و روزآمد کردن تجهیزات و ارتقای فرآیندها و گردش خدمات در اورژانس و همچنین اصلاح ساختار فیزیکی بخش‌های اورژانس بیمارستانی مهمترین عوامل موثر در افزایش کیفیت ارائه خدمات در بخش های اورژانس است که در عین حال یکی از  مهمترین برنامه های وزارت بهداشت است.
دکترکولیوند گفت: باید تلاش کرد که خطا در عرصه ارائه خدمات سلامت و بهداشت بسیار پایین بیاید و در این راستا می توان امیدوار بود که به نقطه مطلوب رضایتمندی بیماران برسیم.
وی افزود: همچنین افزایش توان علمی و تخصصی پزشکان و پرسنل بخش‌های اورژانس بیمارستانی نیز باید در ارتقای کیفیت ارائه خدمات در اولویت قرار داشته باشد.
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين