امروز : شنبه, ۱۰ آبان , ۱۳۹۹
تاریخ : 2016/12/20 - 10:43 ذخیره فایل ارسال به دوستان

بازیکن ایرانی‌الاصل فوتبال انگلیس زیر ذره‌بین کی‌روش

سرمربی تیم ملی ایران عمکلرد بازیکن ایرانی الاصل شاغل در لیگ دسته دوم فوتبال انگلیس را زیر نظر گرفته است.

به گزارش بابل نوین، نشریه دیلی‌میل انگلیس ادعا کرده که کارلوس کی‌روش، سرمربی پرتغالی تیم ملی ایران، عملکرد «رایان تفضلی» مدافع ایرانی‌الاصل تیم فوتبال پیتربورو یونایتد در لیگ دسته دوم فوتبال انگلیس را زیر نظر گرفته است.

تفضلی که بازی ملی در کارنامه‌اش ندارد، مدافعی ۲۵ ساله متولد شهر ساتون انگلیس است. او دوران بازیگری خود را سال ۲۰۰۹ با آکادمی تیم ساوتهمپتون آغاز کرد اما هرگز در این تیم فرصت بازی به دست نیاورد و به تیم دسته چهارمی «سالیسبری» قرض داده شد. او سال ۲۰۱۲ به تیم دسته سومی منسفیلد تاون رفت و تا تابستان امسال برای این تیم بازی می‌کرد. تفضلی که بازیکنی بلند قامت با یک مترو ۹۶ سانتی‌متر قد است، در ۱۲ بازی که امسال برای تیم پیتربورو انجام داده، یک گل هم زده است.

بازیکن شماره ۵ پیتربورو به سبب ملیت ایرانی پدرش و از آنجایی که هیچ بازی ملی در کارنامه‌اش ندارد می تواند برای تیم تحت هدایت کی‌روش بازی کند.

او با زدن یکی از دو گل پیروزی ۲ بر صفر تیمش در خانه چارلتون که سبب قرار گرفتن پیتربورو در جمع شش تیم بالای جدول – تیم‌هایی که می‌توانند سهمیه حضور در پلی‌‌آف صعود از لیگ دسته دوم فوتبال را به دست آورند – بیش از پیش مورد توجه کی‌روش قرار گرفته است./م

منبع : نود

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين