امروز : سه شنبه, ۲۹ مهر , ۱۳۹۹
تاریخ : 2016/12/20 - 11:04 ذخیره فایل ارسال به دوستان

واکنش ورمزیار به اظهارات اکبرپور، درگیری لیدر استقلال و ناراحتی صاحب‌جمعی از منصوریان

مدیرآکادمی باشگاه استقلال گفت: پیمان صاحب‌جمعی از این موضوع ناراحت بود که چرا علیرضا منصوریان برای تماشای بازی‌های تیم امید استقلال به ورزشگاه نمی‌آید.

به گزارش بابل نوین،صادق ورمزیار در واکنش به اظهارات سیاوش اکبرپور که گفته بود نام سه بازیکن بدون اطلاع او وارد لیست تیم جوانان استقلال شده است، اظهار کرد: در پایه‌ها دو عنوان ۱۵،۱۰ و ۲۰،۱۶ داریم که اولی مشخصات و شناسنامه بازیکن در هیئت فوتبال و دومی زمان ثبت قرارداد است. در واقع این اعداد نشان می‌دهند که قرارداد بازیکنان چه زمانی بسته شده و مطلبی که اکبرپور عنوان کرده به قبل از حضور من در آکادمی بازمی‌گردد یا پس از آن.

وی در مورد درگیری سعید طرزی، سرپرست پیشین تیم جوانان استقلال با یک لیدر در باشگاه استقلال تصریح کرد: ما هم در رسانه‌ها متوجه این موضوع شده‌ایم. ظاهراً طرزی به عنوان وکیل بازیکنان به باشگاه مراجعه کرده و دقیقاً نمی‌دانم چه اتفاقی افتاده است.

مدیرآکادمی استقلال در واکنش به ناراحتی پیمان صاحب‌جمعی پس از برد ۲ بر صفر امیدهای استقلال مقابل پرسپولیس گفت: باید به صاحب‌جمعی حق بدهیم که از کادر فنی بزرگسالان و علیرضا منصوریان ناراحت باشد. خودتان می‌دانید که پولی در پایه‌ها نداریم، پرداخت کنیم، اما حضور منصوریان می‌تواند به بازیکنان رده‌های پایه انگیزه زیادی بدهد. از رضا افتخاری، مدیرعامل باشگاه تشکر می‌کنم که با وجود مشغله کاری زیاد در این بازی حضور پیدا کرد و به بازیکنان انگیزه داد.

ورمزیار خاطرنشان کرد: می‌دانم منصوریان در تیم بزرگسالان استرس و فشارهای خودش را دارد، اما باید وقتی برای پایه‌ها بگذارد و آنها را زیر نظر داشته باشد. توقع ما از منصوریان این است که در تمرینات پایه‌ها نیز شرکت کند. صاحب‌جمعی هم به خاطر همین موضوع ناراحت بود، اما بحث کناره‌گیری‌اش صحت ندارد./م

منبع : نود

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين