امروز : جمعه, ۲۶ شهریور , ۱۴۰۰
تاریخ : 2016/12/21 - 10:50 ذخیره فایل ارسال به دوستان

بازدید فرمانده نیروی زمینی سپاه از پشت صحنه فیلم سینمایی مدافعان شهر

سردار سرتیپ پاسدار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی روز سه شنبه از پشت صحنه ساخت فیلم مدافعان شهر در گیلانغرب بازدید کرد.

به گزارش بابل نوین،به نقل از  ایرنا، در این بازدید سردار سرتیپ پاسدار محمدنظر عظیمی فرمانده قرارگاه منطقه‌ای نجف اشرف نیروی زمینی سپاه پاسداران و سرهنگ پاسدار معصومعلی محمدی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه گیلانغرب، فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را همراهی کردند.
کار فیلمبرداری از صحنه های این فیلم سینمایی در مناطق نفت شهر، سومار، قصرشیرین و گیلانغرب از خرداد ماه امسال با مشارکت بیش از ۱۰۰ بازیگر مجرب کشور و بازیگرانی از استان کرمانشاه و حدود سه هزار تن از مردم شهر گیلانغرب آغاز شد.
این فیلم سینمایی به کارگردانی محمدحسن عموری هم اکنون در محدوده شهرستان های گیلانغرب و قصرشیرین در حال فیلمبرداری و تصویربرداری است که مقاومت مردم گیلانغرب در سال های دفاع مقدس به تصویر کشیده می شود.
نیروی زمینی سپاه پاسداران در ساخت این فیلم سینمایی با در اختیار گذاشتن تجهیزات نظامی شامل تجهیزات و ادوات و بالگرد، حمایت لازم را به عمل آورده است.
نویسنده و کارگردان فیلم مدافعان شهر گیلانغرب، در حاشیه بازدید فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران به خبرنگار ایرنا گفت: سردار سرتیپ پاسدار محمد پاکپور امروز از تصویربرداری صحنه های آخر این فیلم بازدید کرد.
محمدحسن عموری گفت که فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با هنرمندانی که در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند، دیدار و گفت و گو کرد.
وی اظهارداشت: مشابه ساخت این فیلم را در خرمشهر برای به تصویر کشیدن مقاومت مردمی در سایر استان های درگیر با جنگ، ادامه می دهیم.
وی گفت: در این فیلم ۱۲۰ دقیقه ای که ۹۵ درصد پیشرفت و مراحل پایانی را می گذراند، بازیگران سرشناسی از جمله جعفر دهقان، کاوه خداشناس، مینا نوروزی فر و ساقی زینتی ایفای نقش می کنند.
وی ادامه داد: در فیلم مدافعان شهر گیلانغرب، حمله رژیم بعثی عراق در چهارم مهر ۵۹ و مواجه شدن با مقاومت نیروهای مردمی که باعث عقب نشینی دشمن شد، به تصویر کشیده می شود.
شهر گیلانغرب در چهارم مهر سال ۵۹ مورد حمله ارتش رژیم بعث عراق قرار گرفت که با مقاومت به یادماندنی مردم این شهر مواجه و منجر به عقب نشینی دشمن تا مسافت ۱۰ کیلومتری این شهر شد.
گیلانغرب با بیش از ۷۲ هزار تن جمعیت در غرب کرمانشاه، در دوران دفاع مقدس توسط رژیم بعث عراق ۱۵۰ بار بمباران و موشک باران شد و در این مدت ۷۵۰ شهید، دو هزار و ۲۵۰ جانباز و ۱۴۱ آزاده سرافراز را تقدیم نظام اسلامی کرد.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين