امروز : شنبه, ۱۰ آبان , ۱۳۹۹
تاریخ : 2016/12/22 - 13:51 ذخیره فایل ارسال به دوستان

آخرین خبرها از پرونده پدیده شاندیز/ اختلافات رفع شد

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزارت کشور از رفع اختلاف بین شورای شهر و شهرداری شاندیز و شرکت پدیده شاندیز خبر داد.

به گزارش بابل نوین،معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزارت کشور از رفع اختلاف بین شورای شهر و شهرداری شاندیز و شرکت پدیده شاندیز خبر داد.

 به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت کشور، بابک دین‌پرست معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزارت کشور از رفع اختلاف بین شورای شهر و شهرداری شاندیز و شرکت پدیده شاندیز توسط ستاد تدبیر و ساماندهی بازارغیرمتشکل پولی و شرکت‌های سرمایه‌گذاری استان خراسان رضوی خبر داد.

رئیس کارگروه ویژه مسائل مربوط به شرکت پدیده شاندیز با بیان این موضوع اضافه کرد: ستاد تدبیر و ساماندهی بازار غیر متشکل پولی و شرکت‌های سرمایه‌گذاری استان خراسان رضوی، با دستور ویژه رحمانی فضلی وزیر کشور، چهارشنبه شب اول دی ماه و با حضور معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور، اعضای شورای شهر و شهردار شاندیز و اعضای هیات مدیره شرکت پدیده شاندیز تشکیل جلسه داد و چارچوب مشخصی را برای حل اختلافات فی مابین شرکت پدیده شاندیز با شهرداری شاندیز تعیین و ابلاغ نمود و بدین ترتیب گام بسیار مهم و بلندی در راستای اغاز مجدد فعالیت شرکت پدیده شاندیز برداشته شد.

دین پرست در پایان اعلام کرد که بر اساس این توافق، مقرر گردید که بدهی‌های شرکت پدیده شاندیز به شهرداری شاندیز، در قالب واگذاری ملک وانتقال سهام و درچارچوب مورد توافق، در یک بازه زمانی مشخص تادیه و پرداخت گردد و متقابلا شهرداری شاندیز نیز موظف است، حداکثر ظرف مدت یک هفته نسبت به صدور پایان کار پروژه پدیده شاندیز اقدام کند./ز

ایران جیب

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين