امروز : شنبه, ۱۰ آبان , ۱۳۹۹
تاریخ : 2016/12/22 - 18:29 ذخیره فایل ارسال به دوستان

بارش برف و باران در ۱۹ استان از شنبه

به گزارش بابل نوین، کارشناس سازمان هواشناسی گفت: با شروع بارش برف و باران در ۱۹ استان کشور از ظهر شنبه، آلودگی کلانشهرها کاهش می یابد.

کوروش محمدی با اشاره به اینکه بارش برف و باران در کشور به پایان رسیده است، گفت: پس از چند روز بارش در بیشتر نقاط کشور، از امروز شاهد جوی آرام در تمامی کشور هستیم. تنها موج ضعیفی در حال عبور از استان بوشهر است  که بارش بسیار خفیفی را به همراه دارد. البته وزش شدید باد همراه این موج، باعث مواج شدن خلیج فارس طی امروز و فردا می شود.

وی ادامه داد: امروز در شهرهای تهران، اصفهان،کرج، تبریز، اراک و مشهد مقدس شاهد افزایش آلودگی هوا هستیم. این الودگی امروز برای گروههای حساس پیش بینی می شود. بهتر است فردا نیز این افراد از فعالیت در هوای آزاد خودداری کنند.

کارشناس سازمان هواشناسی با اعلام اینکه آلودگی تا پیش از ظهر شنبه در تهران،اصفهان و مشهد ادامه دارد،تاکید کرد: از عصر شنبه موج جدید بارش ها وارد کشور می شود و در همان روز شاهد بارش باران در استان های آذربایجان غربی،کردستان،کرمانشاه ایلام و شمال خوزستان خواهیم بود. با توجه به سرعت این موج بارش ها خیلی زود در استان های همدان، چهارمحال و بختیاری، مرکزی،آذربایجان شرقی، اردبیل،گیلان، مازندران، قزوین، البرز، تهران و قم آغاز می شود.

محمدی با بیان اینکه روز یکشنبه این موج بارش ها به شمال شرق کشور می رود و شاهد بارش برف در استان های گلستان، خراسان شمالی و رضوی هستیم.

 

منبع: میزان

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين