امروز : جمعه, ۹ آبان , ۱۳۹۹
تاریخ : 2016/12/22 - 18:46 ذخیره فایل ارسال به دوستان

۳ سال است که بیکارم/ سینمایی که پارتی بازی باشد، ترقی نمی‌کند

3 سال است که بیکارم/ سینمایی که پارتی بازی باشد، ترقی نمی‌کند

 

به گزارش بابل نوین، زهره صفوی بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتردر خصوص ورود جوانان علاقه‌مند به بازیگری گفت: جوانان در کار ما نیستند و از دور تماشاگر هستند و آن طور که می‌بینند، نیست. الان تمام پیشکسوتان سینما، تئاتر و تلویزیون همه بیکار هستند و ما هنرمندان در سینما حضور نداریم.

وی همچنین درباره بیکاری بازیگران در عرصه بازیگری اظهار داشت: سینمای ما رو به تنزل و شکست است و یک سینمای بی‌روح و مریض است چرا که حمایت شده نیست. جوانان نمی‌دانند که سینما در حال حاضر درآمد و شهرتی ندارد. آن‌هایی که می‌خواستند شهرت ببرند، بردند. ما الان برای تولید چیزی نداریم و با این وضعیت جوانان نباید وقت خود را تلف کنند و در این عرصه بیایند چرا که این کار هیچ پشتیبانی ندارد.

صفوی در خصوص علاقه جوانان به این حیطه تصریح کرد: علاقه عاقبت و آینده نمی‌شود. جوانان باید به چیزی علاقه داشته باشند که آینده و شخصیت داشته باشد. این کار شهرت و محبوبیت دارد ولی در حال حاضر فکر نمی‌کنم نصیب کسی شود، چون هر بازیگری یک بار یا حداکثر دو بار درسینما کار می‌کند و یکبار مصرف است.

بازیگر فیلم سینمایی «ساغر» در خصوص معیار و ملاک جوانان علاقه‌مند به بازیگری اظهار داشت: در حال حاضر داشتن هر معیار و ملاکی بی‌فایده است و برای سینما سودی ندارد.

 

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين