امروز : شنبه, ۱۰ آبان , ۱۳۹۹
تاریخ : 2016/12/23 - 11:38 ذخیره فایل ارسال به دوستان

وقتی خندوانه کلاس درس خواننده پاپ شد

به گزارش بابل نوین،  خواننده پاپ شب گذشته با حضور در «خندوانه» لحظه های شادی را ایجاد کرد.

رامبد جوان در ابتدای برنامه با پرسیدن سوالی درباره اسم عجیب ”حاجیلی تو” گفتگوی خود را با این خواننده آغاز کرد.

حاجیلی با اشاره به عشق و علاقه خود به موزیک آمریکای جنوبی گفت: این اسم به خیلی سال پیش برمی گردد که به مرور زمان، خواندن حاجیلی تو در آهنگ هایم وصف و گسترش یافت. بعدها متوجه شدم “حاجیلی تو” به اصطلاح زبان ایتالیایی حاجیلی کوچک معنا دارد.

وی در خصوص تدریس خود در دانشگاه اظهار داشت: استاد اهل دلی هستم و با شاگردانم کلاسی در خصوص اجرای صحنه را نیز کار میکنم، به طوری که آنها روی صحنه ساز میزنند و من ایرادهایشان را می گیرم همچنین کلاس ترومپت هم دارم.

پس از این صحبت ها، رامبد جوان از امید حاجیلی خواست «خندوانه» را به کلاس درس تبدیل کند.

حاجیلی با توجه به شیطنت هایی که جوان داشت به او گفت: تو دانشجوی خوبی نیستی و فضای شادی را در برنامه ایجاد کرد.

جوان در طی برنامه با خواندن چند جمله ثقیل ادبی از حاحیلی خواست تا با قطعه ای موسیقیایی آن را به اجرا در آورد. این خواننده نیز با هوش و ذکاوت خود با همراهی تماشاگران داخل استودیو، قطعه موسیقی را ابداع کرده و جمله ها را شعرگونه به  اجرا درآورد.

حاجیلی در پاسخ به رامبد جوان در خصوص بازی ایران و استرالیا عنوان کرد: من بازی را با استرس دیدم اما استرس من از این بابت بود که معلم فیزیک قرار بود به منزل  ما بیاید. انتظار برای آمدن معلم و هیجان بازی باعث ایجاد اضطراب در من شده بود. اما پس از پایان بازی، با تماس معلم که در ترافیک مانده بود، خوشحالیم دو چندان شد.

جوان درباره اینکه حاجیلی در خلوت خود چه اهنگی را میخواند سوال کرد و او در پاسخ گفت: آهنگ های خودم را زمزمه میکنم، بیشتر دنبال خلق کردن هستم، حتی آهنگ های خواننده های دیگر را در ماشین گوش میکنم. مدل آهنگ گوش کردن ما خیلی متفاوت است و مثل نقاش می ماند که در یک نمایشگاه به دیدن آثار می رود و تخصصی نگاه میکند.

در ادامه برنامه، جوان از حاجیلی درخواست کرد که آهنگی را اجرا کند، که در خلال آن گلایه خواننده پاپ شروع شد؛ ما چند ساله همدیگر را میشناسیم؟ و چند سال است «خندوانه» را اجرا میکنی؟

رامبد جوان گفت: چهار فصله «خندوانه» را میسازم و تاکنون حدود ۴۳۵برنامه ساختیم.

حاجیلی با بیان گلایه خود گفت: من سالهاست اجرای کنسرت دارم اما تا کنون در هیچ یک از کنسرت هایم حضور نداشته ای.

جوان در واکنش به این موضوع با خنده گفت: غلط کردم، امیدجانم من تو را خیلی دوست دارم و اولین کنسرتی که داشته باشی از صبح میام هر کاری داشته باشی انجام میدهم.

در بخش دیگر برنامه امید حاجیلی آهنگی را اجرا کرد.

در ضمن حاجیلی به درخواست رامبد جوان درباره اینکه چه کاری برای خوشحالی بقیه افراد انجام می دهد، گفت: کنسرتی را بدون هیچ هزینه ای برای بچه های بی سرپرست و خانواده هایشان اجرا می کنم و از تو میخواهم در این امر همراهیم کنی.

در پایان حاجیلی آرزوی خود را اینگونه بیان کرد: آرزوی سلامتی برای همه مردم دارم و این مهمترین آرزویی است که برای خودم، خانواده و همه کسانی است که دوستشان دارم. آرزوی شخصی خودم این است که سایه پدر و مادرم بالای سرم باشد و از همه کسانی که منو حمایت می کنند، تشکر می کنم.

 

 

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين