امروز : شنبه, ۲۹ شهریور , ۱۳۹۹
تاریخ : 2016/12/24 - 9:31 ذخیره فایل ارسال به دوستان

زمان پایان ثبت نام آزمون دکتری اعلام شد

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: ساعت 24 شنبه 4 دی ماه آخرین مهلت ثبت نام برای شرکت در آزمون دکتری سال 96 است که تاکنون بیش از 200 هزار نفر در این آزمون ثبت نام کرده اند.

به گزارش بابل نوین، حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان؛ با اشاره به تعداد داوطلبان متقاضی در آزمون ورودی دوره دکتری تخصصی سال ۹۶ اظهار داشت: مهلت ثبت نام برای شرکت در آزمون ورودی دوره دکتری تخصصی سال ۹۶ کلیه دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور از جمله دانشگاه آزاد اسلامی با توجه به مهلت تمدید شده ساعت ۲۴ روز شنبه ۴ دی ماه پایان می پذیرد.

وی اعلام کرد: تا ساعت ۱۰صبح امروز جمعه سوم دی ماه ۹۵ تعداد ۲۳۹ هزار و ۴۹۰ داوطلب نسبت به ثبت نام اقدام کرده اند.
مشاور عالی سازمان سنجش بیان کرد: به کلیه داوطلبانی که تا کنون نسبت به ثبت نام اقدام نکرده اند اکیدا توصیه می شود که در این مهلت باقی مانده و حداکثر تا ساعت ۲۴ فردا شنبه ۴ دی ماه ۹۵ با مراجعه به سایت سازمان سنجش و مطالعه دقیق دفترچه راهنما و اطلاعیه های مربوطه در صورت واجد الشرایط بودن نسبت به تکمیل تقاضانامه اینترنتی ثبت نام اقدام کنند.
وی تصریح کرد: آن دسته از داوطلبانی که متقاضی پذیرش در دوره دکتری تخصصی ۹۶ دانشگاه آزاد اسلامی هستند نیز ضرورت دارد نسبت به انجام ثبت نام برای شرکت در آزمون دوره دکتری تخصصی ۹۶ تا ساعت ۲۴ فردا شنبه ۴ دی ماه ۹۵ از طریق سایت سازمان سنجش اقدام کنند.
توکلی افزود: همان طور که قبلا اعلام شده آزمون ورودی دوره دکتری تخصصی سال ۹۶ در ۷ گروه آموزشی برای ۲۴۴ کد رشته امتحانی در روز جمعه ۶ اسفند ماه در حوزه های امتحانی مربوطه برگزار می شود.
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين