امروز : جمعه, ۲۸ شهریور , ۱۳۹۹
تاریخ : 2016/12/25 - 9:58 ذخیره فایل ارسال به دوستان

بازیگران با استعداد، خانه‌نشین شده‌اند

در حال حاضر تمامی بازیگران با استعداد، بیکار هستند و خانه‌نشین شده‌اند و بازیگران بی‌استعداد کار می‌کنند.

به گزارش بابل نوین،رزیتا غفاری بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگو با  باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص گزیده کار شدن خود گفت: در حال حاضر پیشنهاد کاری کم شده و من با توجه به ارتباطی که با تمامی دوستان و همکاران دارم، معتقدم این کم کاری برای اکثر بازیگران پیش آمده است. مسئله‌ دیگر آن است که در حال حاضر یکی از علل گزیده کاری ما بازیگران، مردم هستند که گزیده نگر شده‌اند.  متاسفانه در حال حاضر بازیگران با استعداد، بیکار هستند و خانه نشین شده‌اند و بازیگران بی‌استعداد کار می‌کنند.

غفاری پیرامون ملاک انتخاب نقش‌هایش اظهار داشت: آنچه برای من اولویت دارد، همه چیز است. عوامل فیلمساز، فیلمنامه، کارگردان، همگی برای من از اهمیت یکسانی برخوردار است.

بازیگر مجموعه تلویزیونی «دیگری» همچنین در ادامه صحبت‌هایش در خصوص ورود جوانان تازه کار به عرصه بازیگری اظهار داشت: اگر قبلا از من می‌پرسیدید می‌گفتم تحقیق، تحصیل، مطالعه و تمرین همراه با پشتکار از راه‌هاى موفقیت در بازیگری هستند؛ ولی ظاهرا امروزه هیچکدام راه صحیحى نیست! شاید خودشان راه بهتری بلد باشند؛ ما که بیکاریم.

وی در پاسخ به اینکه اگر به گذشته برمی‌گشت آیا باز هم بازیگری را انتخاب می‌کرد، گفت: نمی‌دانم. احتمالا یکی از رشته‌های هنری را انتخاب می‌کردم اما نه فقط بازیگری. شاید رشته‌ی دیگری نیز در کنار بازیگری برمی‌گزیدم.

غفاری در خصوص فعالیت‌های اخیر خود گفت: نزدیک به دوسال و نیم یا سه سال است که مشغول کارگردانی یک سریال (کار) عروسکی به نام «ماماهوت» برای بزرگسالان هستم که از شبکه دوسیما پخش می‌شود. همچنین مشغول  پیش تولید فاز دوم ماماهوت هستم.

بازیگر فیلم سینمایی «پشت پرده مه» در پایان درباره فعالیت در حوزه تئاتر تصریح کرد: من پیشنهاد بازی در تئاتر را دارم اما الان کمی درگیر کارگردانی «ماماهوت» هستم. برایم سخت است که با این شرایط در تئاتر نیز کار کنم؛ چراکه، کار در تئاتر وقت زیادی نیاز دارد.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين